عکسی که بنزما از چهره حال حاضر و چهره کودکی‌ اش منتشر کرد

عکسی که بنزما از چهره حال حاضر و چهره کودکی‌اش منتشر کرد

اخبار رئال مادرید : کریم بنزما، مهاجم فرانسوی رئال مادرید به تازگی در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام پست جالبی منتشر کرده است که در آن می بینیم بنزما به نوعی چهره حال حاضر خود را با چهره دوران کودکی اش مقایسه کرده است. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

به گزارش فوتبالی، کریم بنزما در این روز ها تبدیل به ستاره اول رئال مادرید شده است و در دل هواداران رئال مادرید محبوبیت ویژه ای دارد. این بازیکن در آستانه فتح توپ طلای سال 2022 قرار دارد و همین قضیه توجه ها را روی او بسیار بیشتر کرده است. بنزما در سال 2022 نشان داد که چه پتانسیلی دارد و تا چه حد آماده است.

کریم بنزما در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام، دو تصویر منتشر کرد که یکی از آن ها تصویر حال حاضر او است که در واقع بنزما یک عکس سلفی گرفته است و دیگری تصویری از دوران کودکی او است که به نظر می رسد بنزما از آلبوم های شخصی خود که در دوران کودکی دارد منتشر کرده است!

بنزما در توضیحات این عکس برای عکس فعلی خود نوشته است:” کریم ” و برای عکس دوران کودکی خود نوشته است:” کوکو ” و در واقع این لقب را به دوران کودکی خود داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *