ستاره برزیلی و پیراهن‌ های رئال مادرید که به عنوان هوادار داشته است!

ستاره برزیلی و پیراهن‌ های رئال مادرید که به عنوان هوادار داشته است!

اخبار رئال مادرید : رودریگو گوئس که در این روز ها تبدیل به ستاره برزیلی رئال مادرید شده است و با عملکرد درخشانی که در فصل گذشته به خصوص در مقطع پایانی لیگ قهرمانان اروپا داشت به خوبی توانست خود را در دل هواداران رئال مادرید جا کند، خودش روزی هوادار رئال مادرید بوده است! برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

رودریگو بین سال های 2011 تا 2017 در آکادمی سانتوس حضور داشته است و پس از آن به تیم اصلی سانتوس رسیده است و تا سال 2019 در تیم بزرگسالان سانتوس بازی کرده است. این بازیکن در سال 2019 بود که به رئال مادرید پیوست و فلورنتینو پرز او را به عنوان یک جوان برزیلی آینده دار به ترکیب تیم خود اضافه کرد. او در ابتدای کار در تیم دوم رئال مادرید حضور داشت اما پس از آن به تیم اصلی آمد و بدین ترتیب دوران حضورش در رئال مادرید آغاز شد.

چندی پیش بود که رودریگو گوئس در استوری هایی که در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر کرد، پیراهن هایی از رئال مادرید را به نمایش گذاشت که به عنوان هوادار رئال مادرید آن ها را داشته است. در واقع رودریگو از سال ها پیش هوادار رئال مادرید بوده است و پیراهن رئال را خریداری کرده و نگه می داشته است.

در بین این پیراهن ها، پیراهن فصل 2016/17 و پیراهن دوم رئال مادرید در فصل 2013/14 را می بینیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *