تفاوت‌ های کاسمیرو با هافبک جدید رئال مادرید از نگاه آنچلوتی

تفاوت‌ های کاسمیرو با هافبک جدید رئال مادرید از نگاه آنچلوتی

اخبار رئال مادرید : کارلو آنچلوتی سرمربی ایتالیایی رئال مادرید معتقد است که اورلین شوامنی و کاسمیرو از نظر سبک بازی با هم تفاوت‌های زیادی دارند. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

بالاخره مسیر رئال مادرید و کاسمیرو از یک دیگر جدا شد و این بازیکن بعد از گذراندن هشت فصل حضور در سانتیاگو برنابئو و کسب جام‌های زیاد از جمله پنج قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، با مبلغ 60 میلیون یورو + 10 میلیون یورو پاداش راهی منچستریونایتد شد تا ماجراجویی تازه‌ای در زندگی‌اش تجربه کند.

به نقل از سایت مارکا، در اولین بازی لوس بلانکوس بدون کاسمیرو، رئالی‌ها موفق شدند مقابل سلتاویگو با حساب چهار بر یک به پیروزی برسند. در این بازی لوکا مودریچ بسیار خوش درخشید. آنچلوتی درباره راه حلش برای جایگزینی کاسمیرو گفت: “باید درباره انتقال توپ فکر کنیم. می‌توانیم توپ را آرام و دقیق رو به جلو ببریم و یا این کار را با عجله و سرعت انجام بدهیم. بازیکنان بزرگ کاملاً درک می‌کنند که من چه می‌گویم و جوان‌ترها نیز نشان داده‌اند که شایسته حضور در میدان هستند.”

“شوامنی؟ همانطور که قبلاً گفتم، او با کاسمیرو تفاوت‌های زیادی دارد. او در مقابل سلتا خیلی خوب بازی کرد و نشان داد که چه کارهایی از دستش برمی‌آید. او کاراکتر لازم را دارد و در هنگام حمل توپ عالی است. خط هافبک ما امروز با والورده و مودریچ و شوامنی روز خوبی سپری کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *