آیا پول کاسمیرو را از رئال مادرید به منچستریونایتد برد؟

آیا پول کاسمیرو را از رئال مادرید به منچستریونایتد برد؟

اخبار رئال مادرید : در یک الی دو روز گذشته، بسیاری از مردم و اهالی فوتبال ادعا کردند که کاسمیرو به خاطر پول زیاد از رئال مادرید به منچستریونایتد پیوسته است. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

ساعتی پیش مراسم خداحافظی کاسمیرو در باشگاه رئال مادرید برگزار شد و این بازیکن بعد از گذراندن هشت فصل حضور در سانتیاگو برنابئو و کسب جام‌های زیاد از جمله پنج قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، با مبلغ 60 میلیون یورو + 10 میلیون یورو پاداش راهی منچستریونایتد شد تا ماجراجویی تازه‌ای در زندگی‌اش تجربه کند.

به نقل از مارکا، بسیاری ادعا کردند که دلیل اصلی پیوستن کاسمیرو به شیاطین سرخ به مسائل مالی است و این بازیکن برزیلی تصمیم گرفت تا به این حرف و حدیث‌ها پایان دهد.

“کسانی که فکر می‌کنند من به خاطر پول دارم از این جا می‌روم، مرا به خوبی نمی‌شناسند. فکر می‌کنم آن‌ها خیلی زیاد نباشند و حتی مرا نمی‌شناسند. این انتقال به خاطر پول نیست. آن‌ها در اشتباه هستند.”

“روزهای سختم در رئال مادرید؟ نام این باشگاه رئال مادرید است. اگر شما برنده شوید، باید دوباره برای کسب پیروزی تلاش کنید. وقتی می‌بازید، هیچ ارزشی ندارد. در هشت سال حضورم در مادرید، پنج بار قهرمان اروپا شدم. وقتی همه چیزم را در زمین می‌گذاشتم، ارزشم را نشان می‌دادم. من همیشه هوادار رئال مادرید خواهم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *