مارسلو در مراسم خداحافظی‌اش با رئال مادرید: برای بزرگترین باشگاه دنیا بازی کردم

اخبار رئال مادرید :مدافع برزیلی رئال مادرید امروز در مراسمی خاص از هواداران این تیم خداحافظی کرد.برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

مارسلو در مراسم خداحافظی‌اش با رئال مادرید: برای بزرگترین باشگاه دنیا بازی کردم

به گزارش اخبار رئال مادرید، مارسلو که از سال 2007 در عضویت باشگاه رئال مادرید بود و در این سال‌ها 25 قهرمانی از جمله 6 قهرمانی در لالیگا و 5 قهرمانی در لیگ قهرمانان را با کهکشانی تجربه کرد، سرانجام به پایان خط با پرافتخارترین باشگاه اروپایی رسید و حالا به عنوان بازیکن آزاد می‌تواند راهی تیمی دیگر شود.

این مدافع برزیلی در این سال‌ها در 545 بازی برای رئال مادرید به میدان رفت و آمار 38 گل‌زده و 103 پاس‌گل را از خود برجای گذاشت.

مارسلوی 34 ساله امروز (دوشنبه) با حضور در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو و در مراسم خاصی که برای خداحافظی او ترتیب داده شده بود، در حالی که اشک در چشمانش حلقه زده بود، گفت: می‌خواهم از باشگاه، هم‌تیمی‌هایم، مربیانم و تمامی افرادی که در باشگاه رئال مادرید کار می‌کنند، تشکر کنم.

من برای بزرگترین باشگاه دنیا بازی کردم. می‌خواهم از همسرم تشکر کنم، بدون او من این چیزی نبودم که الان هستم. همچنین از پسرانم تشکر می‌کنم که بازی پدرشان را برای بزرگترین باشگاه دنیا دیدند.

این مدافع برزیلی در ادامه رو به اسطوره باشگاه رئال مادرید که در این مراسم حضور داشت، کرد و گفت: از رائول بابت اینکه کاپیتان من و الگویی برایم بود، تشکر می‌کنم. هرگز این را نگفته بودم، اما تو الگوی من بودی (رائول با شنیدن این جملات اشک در چشمانش حلقه زد). متشکرم. 

این برای من خداحافظی نیست چون احساس ترک کردن رئال مادرید را ندارم.

در این مراسم کارلو آنچلوتی هم حضور داشت و او نیز از سخنرانی مارسلو احساساتی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *