کابوس رئال مادرید؛ یک ستاره دیگر هم پرید؟

کابوس رئال مادرید؛ یک ستاره دیگر هم پرید؟

اخبار رئال مادرید : مدیران بوروسیا دورتموند آماده هستند تا جود بلینگام، ستاره جوان را در تابستان امسال به فروش برسانند. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

جود بلینگام، ملی‌ پوش آینده دار و انگلیسی باشگاه دورتموند که امروز ۱۹ ساله می‌شود، تبدیل به یکی از اهداف مهم بزرگ‌ترین باشگاه‌های اروپا در ماه‌های اخیر شده است. تیم‌های مشهوری مانند رئال مادرید، لیورپول، منچستریونایتد و منچسترسیتی همگی از اواخر فصل گذشته علاقه خود را به جود بلینگام ابراز کرده و به دنبال این ستاره آینده دار هستند.

پیش از این اخبار حاکی از آن بود که این ستاره انگلیسی و باشگاه دورتموند حداقل برای یک فصل دیگر در برابر همه پیشنهادها مقاومت خواهد کرد. اما نشریه بیلد امروز در گزارشی مدعی شد حالا دورتموند آماده است در این پنجره نقل و انتقالات نیز با قیمت مناسب جود بلینگام را به فروش برساند. این باشگاه آلمانی برای جدایی از هافبک سابق بیرمنگام رقم 120 میلیون یورو درخواست کرده که مبلغ هنگفتی به شمار می‌آید. این خبر اصلا به سود رئال مادرید نیست و فلورنتینو پرز امیدوار است تیمی نتواند رقم مورد نظر دورتموند را فراهم کرده و این ستاره انگلیسی را جذب کند تا کابوس کیلیان امباپه دوباره تکرار نشود.

در واقع مدیران باشگاه رئال مادرید قصد دارند در تابستان سال 2023 برای جذب جود بلینگام اقدام کنند و در حال حاضر شرایط لازم برای انتقال این بازیکن وجود ندارد. اما در صورت رسیدن پیشنهادی خود از سوی یکی از تیم‌های بزرگ، دورتموند دلیلی برای صبر کردن نمی‌بیند و فروش جود بلینگام قطعی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *