تغییر نظر کارلتو؛ جدایی مهاجم رئال مادرید منتفی شد؟

تغییر نظر کارلتو؛ جدایی مهاجم رئال مادرید منتفی شد؟

اخبار رئال مادرید : به نظر می‌رسد انتقال لوکا یوویچ، ستاره صربستانی رئال مادرید به فیورنتینا منتفی شده است. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

لوکا یوویچ در سال‌های اخیر عملکرد قابل قبولی در ترکیب رئال مادرید نداشته و مدتی نیز به‌صورت قرضی برای فرانکفورت بازی کرده است. اخبار حاکی از انتقال قرضی لوکا یوویچ به فیورنتینا بود، اما به نظر می‌رسد نظر کارلو آنچلوتی تغییر کرده است. اسکای اسپورت ایتالیا در گزارشی مدعی شد توافق بین دو باشگاه به‌طور کامل حاصل شده و اخبار حاکی از آن بود که لوکا یوویچ هفته آینده برای تست پزشکی راهی ایتالیا خواهد شد. 

قرار بود انتقال این مهاجم صربستانی به‌صورت قرضی و برای یک فصل به فیورنتینا باشد و باشگاه رئال مادرید نیز وظیفه پرداخت نیمی از دستمزد 6 میلیون یورویی او در هر فصل را به عهده بگیرد. اما به نظر می‌رسد یک توقف ناگهانی در این انتقال رخ داده و نظر کارلو آنچلوتی، سرمربی ایتالیایی و باتجربه رئال مادرید تغییر کرده است.

پس از قهرمانی در لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا، کارلتو قصد دارد لوکا یوویچ را در تیم خود نگه داشته و فصل بعد نیز از این ستاره جوان استفاده کند. این مهاجم 24 ساله که به مبلغ 63 میلیون یورو از فرانکفورت خریداری شد، در این فصل تنها 19 بازی برای رئال مادرید انجام داده، یک گل زده و سه پاس گل نیز ارسال کرد. به نظر می‌رسد ناکامی رئال مادرید در جذب مهاجم و منتفی شدن انتقال ستاره‌هایی چون ارلینگ هالند، کیلیان امباپه، گابریل ژسوس و ریچارلیسون، باعث شده کارلو آنچلوتی برای فصل بعد احساس خطر کرده و تصمیم به حفظ لوکا یوویچ برای یک فصل دیگر بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *