رقابت بایرن مونیخ و آرسنال برای جذب مدافع سابق رئال مادرید

اخبار رئال مادرید رقابت بایرن مونیخ و آرسنال برای جذب مدافع سابق رئال مادرید

اخبار رئال مادرید : دو باشگاه بزرگ به دنبال جذب مدافع چپ سابق رئال مادرید و فعلی خیرونا هستند. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

مطابق خبر وبسایت اسکای دو باشگاه بایرن مونیخ و آرسنال مدافع چپ خیرونا میگئل گوتیرز را دنبال می کنند و وضعیت او را زیر نظر دارند. رئال مادرید باشگاه سابق این بازیکن بند بازخرید ۸ میلیون یورویی برای گوتیرز دارد، اما تصمیم قاطعی در مورد اینکه چه حرکتی برای پست دفاع چپ انجام دهد، نگرفته است.

رئال مادرید باید ابتدا وضعیت فرلاند مندی و فران گارسیا را بررسی کنند و همچنین باید دید که در وضعیت توافق با آلفونسو دیویس چه اتفاقی خواهد افتاد و آیا این معامله ممکن است یا بایرن مونیخ به جدایی او رضایت نخواهد داد. آلفونسو دیویس می تواند تصور کند که در چند سال آینده در بایرن مونیخ بماند و این موضوع به واقعیتی مربوط می شود که رئال مادرید در شرایط فعلی به شکل جدی برای جذب او اصرار ندارد و با توجه به این داستان آلفونسو دیویس ماندن در بایرن مونیخ را گزینه عاقلانه تری می داند. به این ترتیب شاید باشگاه رئال مادرید به سراغ جذب میگوئل گوتیرز برود.

این مدافع چپ پا یکی از بهترین بازیکنان خیرونای شگفتی ساز در فصل جاری بوده و باید دید در فصل آینده در تیم خود باقی می ماند و یا جدا خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *