قطعی شدن رتبه دوم بارسلونا در شب تساوی چهار بر چهار رئال مادرید و ویارئال

اخبار رئال مادرید قطعی شدن رتبه دوم بارسلونا در شب تساوی چهار بر چهار رئال مادرید و ویارئال

اخبار رئال مادرید : در هفته سی و هفتم از رقابت های لالیگا، بارسلونا و رایو وایکانو به مصاف هم رفتند و در یک بازی دیگر هم رئال مادرید و ویارئال با هم روبرو شدند. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

بارسلونا موفق شد با نتیجه سه بر صفر رایو وایکانو را شکست بدهد و به این ترتیب با گرفتن هر سه امتیاز بازی قرار گرفتن خود در رتبه دوم این فصل از رقابت های لالیگا را قطعی کرد. در این بازی رابرت لواندوفسکی برای بارسلونا یک گل به ثمر رساند و پدری هم موفق شد دو گل برای آبی و اناری پوشان به ثمر برساند.

در بازی رئال مادرید و ویارئال هم مادریدی ها به تساوی چهار بر چهار رسیدند. در این بازی آردا گولر دو گل به ثمر رساند و خوسلو و لوکاس وازکز دو گل دیگر رئال مادرید را به ثمر رساندند. هر چهار گل ویارئال را در این بازی سورلوت به ثمر رساند و به این ترتیب مقابل رئال مادرید پوکر کرد تا زنگ خطری برای خط دفاعی رئال مادرید پیش از فینال لیگ قهرمانان اروپا باشد.

در هر صورت تکلیف همه چیز در لالیگا روشن شده است و هفته پایانی دیگر حالتی کاملا تشریفاتی خواهد داشت. رئال مادرید جشن قهرمانی خود در لالیگا را قبلاً برگزار کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *