انتخاب جنجالی ستاره بارسلونا رئال‌ مادرید را ترجیح می‌دهم!

انتخاب جنجالی ستاره بارسلونا رئال‌ مادرید را ترجیح می‌دهم!

اخبار رئال مادرید : مهاجم بارسلونا در سئوالاتی دو گزینه‌ای و سخت مجبور به دادن پاسخ‌های جنجالی شده است. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.
مهاجم بارسلونا در سوالاتی دو گزینه‌ای تیم رقیب بارسلونا را انتخاب کرده است. پیرامریک اوبامیانگ مهاجم گابنی بارسلونا مهمان شبکه ESPN بود که با سوالات سختی مواجه شد که در آنها مجبور به انتخاب بین بد و بدتر بود.

مجریان برنامه از اوبا خواستند که از میان تاتنهام و رئال مادرید دو رقیب سنتی تیم‌هایش یکی را انتخاب کند. تاتنهام دشمن همیشگی تیم سابق اوبامیانگ یعنی آرسنال است و رئال‌مادرید هم رقیب سنتی تیم کنونی او یعنی بارسلونا است.

مهاجم گابنی در نهایت تصمیم گرفت که رئال‌مادرید را به جای تاتنهام انتخاب کند که البته انتخابش دور از انتظار نبود. اوبامیانگ ۵ سال پیش گفته بود که به پدربزرگ فقیدش قول داده که روزی در رئال بازی کند که البته وقتی که به بارسلونا ملحق شد، برای اینکه هواداران تیم جدیدش دلخور نشوند، حرف‌های قبلی را اصلاح کرد و گفت که قولش به پدربزرگش این بوده که در تیمی لالیگایی بازی کند.

البته این تنها انتخاب سخت اوبامیانگ نبود چرا که باید از میان کریم بنزما و هری کین هم یکی را انتخاب می کرد که این بار هم مهاجم رئال‌مادرید را انتخاب کرد.

با توجه به سابقه بیشتر اوبامیانگ در آرسنال، دشمنی او با تیم لندنی به مراتب بیشتر از دشمنی‌اش با تیم رئال‌مادرید است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *