گزارش آسشبیه به تیم زیدان؛ خیز رئال برای شش‌ گانه رویایی

اخبار رئال مادرید : گزارش آاسشبیه به تیم زیدان؛ خیز رئال برای شش‌ گانه رویاییرئال مادرید فصل 23-2022 از بسیاری جهات شبیه به تیمی است که فصل 17-2016 با هدایت زین الدین زیدان فاتح لالیگا و لیگ قهرمانان شد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

گزارش آسشبیه به تیم زیدان؛ خیز رئال برای شش‌ گانه رویایی

رئال مادرید پس از انجام سه بازی در تور آمریکا که با یک تساوی، یک شکست و یک پیروزی همراه بود، حالا خود را مهیای بازی برابر آینتراخت فرانکفورت در سوپرکاپ اروپا می کند. دیداری که 19 مرداد در هلسینکی فنلاند برگزار خواهد شد. رئال مادرید تا به اینجای نقل و انتقالات تنها اورلین شوامنی و آنتونیو رودیگر را جذب کرده و در حال حاضر به نظر نمی رسد تمایلی برای جذب یک مهاجم جدید داشته باشد.

با تقویت خط دفاع و میانی، کارلو آنچلوتی یک تیم تقریبا کامل را در اختیار دارد. شاید مجموعه فعلی رئال را بتوان با تیم فصل 17-2016 مقایسه کرد؛ تیمی که با هدایت زین الدین زیدان توانست پس از 59 سال دبل کند. رئال هم در لالیگا قهرمان شد و هم در لیگ قهرمانان و این بدون کمک ذخیره های خوبی که زیدان در اختیار داشت، میسر نبود.

ترکیب اصلی رئال در آن فصل مشخص بود و قبل از هر بازی می توانستید آن را حدس بزنید: کیلور ناواس، دنی کارواخال، رافا واران، سرخیو راموس، مارسلو، کاسیمیرو، لوکا مودریچ، تونی کروس، گرت بیل، کریم بنزما و کریستیانو رونالدو. ترکیبی که مسیر برای قهرمانی رئال در لالیگا را هموار کرد و وظیفه اصلی‌اش، فتح لیگ قهرمانان بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *