ستاره مورد علاقه آنچلوتی راهی یونایتد می‌شود؟

ستاره مورد علاقه آنچلوتی راهی یونایتد می‌شود؟

اخبار رئال مادرید : ستاره مورد علاقه آنچلوتی راهی یونایتد می‌شود؟ به جز رئال مادرید، باشگاه منچستریونایتد نیز به دنبال جذب فابین رویز، هافبک اسپانیایی و 26 ساله ناپولی خواهد بود. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

اریک تن هاخ، سرمربی جدید منچستریونایتد، از ابتدای پنجره تابستانی امسال علاقه‌مند بود فرانکی دی یونگ، هافبک هلندی بارسلونا را به اولدترافورد بیاورد و مدیران این باشگاه مذاکراتی طولانی‌مدت برای این انتقال داشتند. اما در نهایت به نظر می‌رسد خود این ستاره جوان تمایلی به ترک بارسلونا و کاهش دستمزدش ندارد و بعید است فصل بعد شاهد حضور دی یونگ در ترکیب شیاطین سرخ باشیم.

اما کادر فنی منچستریونایتد همچنان قصد دارد تا یک هافبک جدید را به رختکن تیم خود اضافه کنند و حالا نام فابین روئیز، هافبک اسپانیایی ناپولی در لیست خرید این تیم قرار گرفته است. فابریتزیو رومانو در گزارشی مدعی شد این بازیکن روز شنبه این هفته با سران باشگاه ناپولی دیدار دیگری داشته، اما طرفین نتوانستند برای تمدید قرارداد به توافق برسند و فابین روئیز در آستانه جدایی قرار گرفته است. قرارداد فعلی او در تابستان سال آینده به پایان می‌رسد، بنابراین احتمال جدایی این هافبک جنگنده با رقمی در حدود 25 میلیون پوند در پنجره فعلی و انتقال به اولدترافورد شدت یافته است.

رئال مادرید نیز علاقه زیادی به فابین روئیز دارد و این کارلو آنچلوتی بود که این هافبک جوان را در سال 2018 از بتیس برای ناپولی جذب کرد. اما برنامه این باشگاه اسپانیایی جذب فابین روئیز در تابستان سال آینده و به‌صورت گزینه رایگان بود. اگر منچستریونایتد به‌صورت جدی برای خرید این بازیکن وارد عمل شود، قطعا مدیران ناپولی ترجیح می‌دهند این انتقال در همین تابستان امسال صورت پذیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *