خوشحالی بامزه دو مدافع رئال مادرید پس از گلی که آلابا زد

خوشحالی بامزه دو مدافع رئال مادرید پس از گلی که آلابا زد

اخبار رئال مادرید : نیمه اول دیدار سوپرجام اروپا میان رئال مادرید و اینتراخت فرانکفورت با نتیجه یک بر صفر به سود مادریدی ها خاتمه یافت و داوید آلابا کسی بود که در این نیمه تک گل رئال مادرید را به ثمر رساند. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

داوید آلابا روی یک ضربه کرنر پس از اینکه کریم بنزما ضربه اول را زد و کاسمیرو مانع از بیرون رفتن توپ شد، توانست دروازه فرانکفورت را باز کند و بدین ترتیب گل اول رئال مادرید به ثمر رسید.

داوید آلابا پس از گلی که زد و هنگامی که داشت به سمت زمین خودی بر می گشت، با ادر میلیتائو خوشحالی جالبی را داشت. ادر میلیتائو سر داوید آلابا را با هر دو دست خود گرفت و بدین ترتیب او را در آغوش کشید و شاهد یک خوشحالی بسیار صمیمانه و به سبک دو رفیق میان آن ها بودیم.

کاملا مشخص است که ادر میلیتائو و داوید آلابا در قلب خط دفاعی رئال مادرید علاوه بر هماهنگ بودن، ارتباط دوستانه و صمیمی ویژه ای با هم دارند و نمود این ارتباط دوستانه در خوشحالی آن ها مشخص شد.

کمتر کسی پیش از شروع بازی فکرش را می کرد که آلابا در این بازی گلزنی کند اما او روی ضربه کرنر توانست گل اول رئال مادرید را به ثمر برساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *