بهترین پنالتی‌ زن پاری‌ سن‌ ژرمن مشخص شد/ نه مسی، نه نیمار و امباپه!

بهترین پنالتی‌ زن پاری‌ سن‌ ژرمن مشخص شد/ نه مسی، نه نیمار و امباپه!

اخبار رئال مادرید : بهترین پنالتی‌زن پاری‌سن‌ژرمن ستاره باتجربه این تیم با میانگین گلزنی بالا در پنالتی‌ها است. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.
در روزهای اخیر دوباره جنجال‌ها در مورد ماجرای پنالتی زدن در پاری‌سن‌ژرمن زیاد شده است. دلیلش هم به بازی اخیر پی‌اس‌جی مقابل مون پلیه برمی‌گردد که در آن بازیش نیمار و امباپه بر سر پنالتی زدن با هم دچار بحث شدند و به نظر می ‌رسد میان آن‌ها اختلافی شکل گرفته است.

امباپه در بازی مقابل مون‌پلیه یک پنالتی را خراب کرد و پس از آن می‌خواست پنالتی دومی که تیم قهرمان فرانسه به دست آورد را هم خودش بزند اما نیمار به او این اجازه را نداد و به این ترتیب اختلاف و بحث میان نیمار و امباپه شکل گرفت و مشخص بود که کیلیان امباپه ناراحت شده است. امباپه دوست دارد تمام پنالتی‌های پی‌اس‌جی را خودش بزند. البته اگر با یک نگاه آماری مشخص می‌شود که بیشترین درصد پنالتی گل شده بین بازیکنان پاری‌سن‌ژرمن را نه مسی دارد و نه نیمار و امباپه.

نگاهی به آمار از سال ۲۰۱۵ به بعد نشان می‌دهد که سرخیو راموس از لحاظ درصد گل شدن پنالتی‌ها، بهترین پنالتی‌زن پاری‌سن‌ژرمن است. راموس بعد از رفتن رونالدو از رئال مادرید پنالتی‌زن اول مادریدی‌ها شده بود. مدافع اسپانیایی از سال ۲۰۱۵ به بعد، در مجموع برای رئال و تیم ملی اسپانیا، ۳۲ پنالتی زده که ۲۸ پنالتی گل شده است و با ۸۸ درصد در رتبه اول در بین بازیکنان فعلی پی‌اس‌جی قرار می‌گیرد. نیمار با ۸۴ درصد گل شدن پنالتی‌ها دوم است، امباپه با ۸۰ درصد سوم و مسی با ۷۵ درصد چهارم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *