بازیکن سابق رئال مادرید در آستانه خروج از تاتنهام

بازیکن سابق رئال مادرید در آستانه خروج از تاتنهام

بعد از غیبت سرجی رگیلون در اردوی پیش‌ فصل تاتنهام، گزارش‌ های در انگلیس از احتمال بالای جدایی او از این باشگاه و بازگشت او به کشورش اسپانیا خبر می‌دهد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

با عدم حضور سرجی رگیلون، ستاره اسپانیایی تاتنهام، در اردوی پیش‌فصل این تیم در کره‌جنوبی، گزارشها در انگلیس حاکی است که او به زودی رسما از تاتنهام جدا شده و به کشورش اسپانیا برمی‌گردد تا به سویا بپیوندد.

تاتنهام امسال تابستان تا اینجا پنج بازیکن جدید به خدمت گرفته. دو نفر از تازه‌واردهای تاتنهام، ایوان پریشیچ و کلمنت لنگله هستند که هر دو می‌توانند در سمت چپ خط دفاعی بازی می‌کنند و در نهایت رگیلون به این نتیجه رسیده که با حضور این دو نفر، فصل آینده فرصت چندانی برای بازی در اختیار نخواهد داشت.

آنتونیو کونته، سرمربی تاتنهام، چهار بازیکن این تیم را با خود به اردوی کره جنوبی نبرده چرا که امیدوار است این چهار نفر تا پیش از پایان پنجره نقل و انتقالات بتوانند تیمش را ترک کرده و راهی باشگاه‌های دیگر شوند. تانگوی اندومبله، هری وینکس، جیووانی لوسلسو، و سرجی رگیلون این چهار بازیکن هستند.

سرجی رگیلون، فصل 2019-2020 را به عنوان بازیکن قرضی از رئال مادرید به سویا رفت و با این تیم فاتح لیگ اروپا شد. او که از محصولات آکادمی رئال مادرید است حالا امید دارد امسال تابستان بتواند به تیم سابق خود سویا برگردد. رگیلون قصد دارد هم به کشورش برگردد و هم این بار، نه به عنوان بازیکن قرضی بلکه با قراردادی دائمی پیراهن سویا را به تن کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *