مهاجم ویارئال و تکرار حرکتی که لواندوفسکی مقابل رئال مادرید انجام داده بود

اخبار رئال مادرید : شب گذشته در هفته سی و هفتم از رقابت های لالیگای اسپانیا، رئال مادرید و ویارئال به مصاف هم رفتند و در نهایت این بازی با نتیجه تساوی چهار بر چهار به پایان رسید و سهم هر تیم از این بازی یک امتیاز شد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

مهاجم ویارئال و تکرار حرکتی که لواندوفسکی مقابل رئال مادرید انجام داده بود

در این بازی الکساندر سورلوت مهاجم ویارئال عملکرد بسیار درخشانی داشت و موفق شد چهار گل به رئال مادرید بزند و خوش بدرخشد. او مقابل رئال مادرید به 23 گل در لالیگا رسید و نشان داد که مادریدی ها ضعف های قابل توجهی در خط دفاعی دارند.

سورلوت پس از این که گل چهار خود را در دقیقه 56 وارد دروازه رئال مادرید کرد، رو به هواداران خوشحالی کرد و عدد چهار را نشان داد. رابرت لواندوفسکی هم قبلا این کار را انجام داده بود.در حقیقت در دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در فصل 2012/13، بروسیا دورتموند موفق شد با نتیجه چهار بر یک رئال مادرید را شکست بدهد. در آن بازی رابرت لواندوفسکی که در آن زمان مهاجم دورتموند بود، چهار گل به رئال مادرید زد. لواندوفسکی هم پس از گل چهارم خود به رئال مادرید در آن بازی رو به هواداران دورتموند عدد چهار را با دست خود نشان داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *