فرانکفورت تسلیم نمی‌شود؛ ترسی از بایرن و رئال نداریم

فرانکفورت تسلیم نمی‌شود؛ ترسی از بایرن و رئال نداریم

اخبار رئال مادرید : سرمربی آینتراخت فرانکفورت از انگیزه بالای تیمش برای پیروزی بر بایرن و رئال مادرید حرف زد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

6 روز دیگر در هلسینکی فنلاند، تیم های رئال مادرید و آینتراخت فرانکفورت در سوپرکاپ اروپا به مصاف هم خواهند رفت. تیم آلمانی پس از هفت بازی دوستانه و یک بازی رسمی، در شرایط خوبی قرار دارد و فردا در اولین هفته بوندس‌لیگا هم باید برابر بایرن مونیخ قرار بگیرد. فرانکفورت میزبان بایرن است و سرمربی این تیم از انگیزه بالای بازیکنانش برای پیروزی بر قهرمان بوندس‌لیگا خبر داد.

اولیور گلاسنر، سرمربی فرانکفورت، در نشست خبری این بازی گفت:« پس از برتری 4-0 بر ماگدبورگ در جام حذفی، تیم در شرایط روحی خوبی قرار دارد و مهیای بازی با بایرن هستیم. برای این بازی نیازی نیست بازیکنان‌تان را تهییج کنید. بازی با بایرن می‌تواند انگیزه هر فوتبالیستی را بالا ببرد. ما ترسی از بایرن نداریم و می‌خواهیم هفته اول را با پیروزی پشت سر بگذاریم. بایرن قهرمان بوندس‌لیگاست ولی ما می‌خواهیم ثابت کنیم که در فصل جدید، تیمی مدعی خواهیم بود.»

گلاسنر ادامه داد:« حتی به تساوی هم راضی نیستیم. برابر بایرن تسلیم نخواهیم شد و به دنبال پیروزی هستیم. پس از این بازی باید برابر رئال در سوپرکاپ اروپا قرار بگیریم و هیچ چیز بهتر از این نیست که با پیروزی بر بایرن به مصاف رئال برویم. امیدوارم هفته بعد در شرایطی مقابل شما خبرنگاران حاضر شوم که هم برابر بایرن و هم رئال پیروز شده باشیم. ما بدون ترس از نام بایرن و رئال در این دو بازی حاضر خواهیم شد.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *