پیام بامزه کروس در مورد واکنش‌ها به وداعش از فوتبال

اخبار رئال مادرید پیام بامزه کروس در مورد واکنش‌ها به وداعش از فوتبال

اخبار رئال مادرید : تونی کروس در اوج تصمیم گرفت که از فوتبال بازنشسته شود. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

کروس در حالی تصمیم به بازنشستگی گرفت که یکی از بهترین فصل های دوران فوتبالش را سپری می کند. در حقیقت این بازیکن امسال در سن 34 سالگی در ترکیب فیکس رئال مادرید قرار داشت و یکی از بهترین حرکات دوران فوتبالش ار با پاس گل به وینیسیوس جونیور در بازی رئال مادرید و بایرن مونیخ در آلیانس آرنا داشت.

کروس همچون زین الدین زیدان تصمیم گرفت که در اوج از فوتبال خداحافظی کند و منتظر آن نماند که در تیم نیمکت نشین شود. این بازیکن ساعاتی پیش اعلام کرد که در پایان یورو 2024 کفش هایش را می آویزد.

در ساعات اخیر سیل شدیدی از تمجیدها روانه تونی کروس شد و بسیاری از هم تیمی هایش و غیررئالی ها به ستایش از او پرداختند. کروس که همیشه طنازی خاص خود را در شبکه های اجتماعی داشته، در صفحه توییترش در پیامی بامزه نوشت:”انگار وایرال شدم؟”

کروس در حالی از فوتبال بازنشسته می شود که در رئال مادرید، بایرن مونیخ و تیم ملی آلمان 33 جام کسب کرده است. وی در صورت قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا در ومبلی و یورو در تیم ملی کشورش می تواند با 35 جام از فوتبال وداع کند، آن هم در حالی که خاطرات درخشانی را به ثبت رسانده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *