عکس بامزه لوکا مودریچ به همراه خانواده‌ اش در تعطیلات

عکس بامزه لوکا مودریچ به همراه خانواده‌ اش در تعطیلات

اخبار رئال مادرید : لوکا مودریچ، ستاره خط هافبک رئال مادرید که به نظر می رسد سن و سال برای او صرفا یک عدد است و با وجود اینکه در آستانه 37 سالگی است اما هنوز هم عملکرد درخشانی دارد، از فرصت تعطیلات تابستانی استفاده کرده است و به همراه خانواده خانواده خود به تعطیلات رفته است. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

که لوکا مودریچ، ستاره اهل کرواسی رئال مادرید منتشر کرده است، می بینیم که پرچم کرواسی پشت سر آن ها قرار دارد و متوجه می شویم که او تعطیلاتش را در کشور خود یعنی کرواسی می گذراند و در آن جا به همراه خانواده اش است. مودریچ عینک دودی جالبی بر چهره دارد و در کنار فرزندان و همسر خود است؛ فرزندانی که تشابه چهره آن ها به لوکا مودریچ تبدیل به یک سوژه برای کاربران شبکه ها اجتماعی شده است.

لوکا مودریچ سه فرزند با نام های ایوانو، سوفیا و اِما دارد که در این تصویر هر سه‌ی آن ها را می بینیم که در کنار پدرشان یعنی لوکا مودریچ و مادرشان وانیا بوسنیچ هستند. لوکا مودریچ و وانیا بوسنیچ که همسر مودریچ است، از سال 2010 میلادی با هم ازدواج کرده اند. همسر مودریچ در مراسم های مختلف همواره همراه او بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *