ارلینگ هالند هنوز در آستانه بازی است و هیچ پیش توافقی برای انتقال به رئال مادرید ندارد

مینو رایولا تایید کرد که ارلینگ هالند هنوز در آستانه بازی است و هیچ پیش توافقی برای انتقال به رئال مادرید ندارد.

اخبار رئال مادرید : در صحبت با NOS به نقل از فابریزیو رومانو، ایجنت این بازیکن 21 ساله شجاعانه ادعا کرد که هالند می تواند منتظر باشد تا هرکسی برای او پیشنهاد دهد، زیرا کیفیت و پتانسیل درک شده او چنین است. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

پس از تایید مدیر عامل بروسیا دورتموند مبنی بر اینکه رئال مادرید به این بازیکن علاقه مند است، رایولا به سرعت هر گونه ادعایی مبنی بر پیش توافق هالند با لوس بلانکوس را رد کرد.

تعدادی از باشگاه ها دوست دارند هالند را به خدمت بگیرند که رکورد گلزنی او در این مرحله خود گویای این موضوع است.

76 گل در 75 بازی کلی بروسیا دورتموند، از جمله 15 گل در 13 لیگ قهرمانان اروپا که به 8 گلی که او در 6 بازی برای RB Salzburg در این رقابت ها زد اضافه می کند، هالند را به عنوان یکی از بهترین مهاجمان حال حاضر فوتبال جهان معرفی می کند.

هالند مدتی را برای پرستاری از مصدومیت لگن در کنار زمین سپری کرده است، اما این باعث نشد که او مستقیماً به گلزنی بازگردد زیرا از زمان بازگشتش در اواخر نوامبر، شش گل در شش بازی به ثمر رساند.

و با وجود ارزش تخمینی او 150 میلیون پوند، طبق نقل و انتقال مارکت، همه شاخص ها نشان می دهند که اگر نزدیک به تحقق پتانسیل خیره کننده خود شود، ارزش هر پنی را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *