کلوپ: اتفاقی باورنکردنی رخ نداده است/ رئال مادرید هم یک روز در فینال می‌بازد

اخبار رئال مادرید : سرمربی آلمانی تیم فوتبال لیورپول مدعی است در حالی شاگردانش در فینال لیگ قهرمانان اروپا مغلوب رئال مادرید شدند که عملکرد آنها نسبت به حریف اسپانیایی بهتر بوده است.برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

کلوپ: اتفاقی باورنکردنی رخ نداده است/ رئال مادرید هم یک روز در فینال می‌بازد
 

به گزارش اخبار رئال مادرید، یورگن کلوپ سرمربی تیم فوتبال لیورپول پس از شکست یک بر صفر مردانش مقابل رئال مادرید در فینال لیگ قهرمانان اروپا و تبدیل شدن به اولین سرمربی تاریخ که در سه فینال این رقابت‌ها ناکام می‌ماند (2013 با دورتموند و سال‌های 2018 و 2022 با لیورپول) گفت: اتفاقی باور نکردنی رخ نداده است.

این فقط یک نتیجه عادی برای یک بازی فوتبال است. ما موقعیت‌ها و شوت‌های داخل چارچوب بیشتری نسبت به حریف داشتیم، اما رئال مادرید در تعیین‌کننده‌ترین آمار بازی (تعداد گل) بالاتر بود. آنها یک گل زدند و ما نزدیم. این آسان‌ترین توضیحی است که در دنیای فوتبال می‌‌توان برای نتیجه یک بازی داد. قبولش واقعاً سخت است، اما برای کارشان احترام قائلیم.

کلوپ با اشاره به حملات پرتعداد تیمش که 9 تای آنها توسط سنگربان حریف تیبو کورتوا مهار شد، افزود: زمانی که دروازه‌بان حریف به‌عنوان بهترین بازیکن میدان معرفی می‌شود، یعنی که یک جای کار تیم شما مشکل دارد.

کورتوا امشب سه واکنش باورنکردنی داشت، اما من دوست داشتم که تیمم نظیر چنین موقعیت‌هایی را بیشتر خلق می‌کرد.

در یک سوم دفاعی حریف یکسری از ارسال‌های ما روی دروازه حریف واقعاً منطق نداشت. موقعیتی که کورتوا از صلاح گرفت؟ ما می‌دانیم که مو (صلاح) اغلب اوقات در چنین موقعیت‌هایی گل می‌زند.

پس کار او ایراد نداشت بلکه مهار کورتوا عالی بود و باید برای کار او هم احترام قائل باشیم. من فکر می‌کنم که رئال مادرید کلاً یک شوت به سمت دروازه ما زد و همان یکی هم گل شد.

رئال مادرید تیمی بسیار باتجربه است. آنها باتجربه‌ترین تیم تورنمنت هستند و موفق‌ترین سرمربی تورنمنت را هم دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *