رئال مادرید قصد فروش کاسمیرو را ندارد

رئال مادرید قصد فروش کاسمیرو را ندارد

اخبار رئال مادرید : باشگاه منچستریونایتد در حالی هافبک برزیلی رئال مادرید را زیرنظر گرفته که این باشگاه اسپانیایی تمایلی به فروش او ندارد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

باشگاه منچستریونایتد که پس از ناامیدی از به خدمت گرفتن فرنکی دیونگ از بارسلونا، سراغ جذب آدرین رابیو از یوونتوس به منظور تقویت خط میانی تیم تحت‌هدایت اریک تن‌هاخ رفته است، اما ظاهراً اختلاف‌نظرها بین طرفین از جمله مسئله دستمزد این هافبک فرانسوی و مبلغ درخواستی مدیر برنامه‌های او (مادرش) بابت حق کمیسیون، مذاکرات را به بن‌بسته کشانده است، برای همین منچستری‌ها نظرشان معطوف به جذب کاسمیرو شده است.

در حالی که برخی رسانه‌ها از ارائه پیشنهاد منچستریونایتد به رئال مادرید بابت جذب کاسمیروی 30 ساله خبر داده‌اند، منابع نزدیک به این باشگاه اسپانیایی حالا خبر می‌دهند که مدیران باشگاه رئال مادرید قصدی برای فروش این هافبک برزیلی ندارند و کارلو آنچلوتی اجازه جدایی او را نمی‌دهد، بازیکنی که فصل گذشته یکی از ارکان اصلی در قهرمانی‌های کهکشانی‌ها در لیگ قهرمانان اروپا و لالیگا بود.

نشریه انگلیسی «تلگراف» هم خبر داد؛ منابعی در باشگاه رئال مادرید اعلام کرده‌اند کاسمیرو در بازار نقل‌وانتقالات نیست و باشگاه منچستریونایتد هم پیشنهادی به رئال مادرید بابت جذب این بازیکن نداده‌ است. بر اساس این گزارش؛ اگر منچستری‌ها می‌خواهند کاسمیرو را به خدمت بگیرند، باید پیشنهادی بدهند که رئال مادرید نتواند آن را رد کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *