چهره جالب بازیکان رئال مادرید با ماسک‌ های ویژه

چهره جالب بازیکان رئال مادرید با ماسک‌ های ویژه

اخبار رئال مادرید : رئال مادرید در این روز ها تمرینات خود را برای فصل جدید آغاز کرده است و بدین ترتیب بازیکنان رئال مادرید زیر نظر بدنساز سختگیر خود یعنی آنتونیو پینتوس به انجام تمرینات مشغول شده اند. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

در تصاویری که از تمرینات پیش‌فصل رئال مادرید منتشر شده است، می بینیم که بازیکنان رئال مادرید ماسک هایی ویژه بر چهره دارند که در شبکه های اجتماعی و رسانه ها هم مورد توجه واقع شده اند. اما این ماسک ها برای چیست؟

آنتونیو پینتوس، بدنساز ایتالیایی رئال مادرید درباره این ماسک ها گفته است که این ماسک ها شرایطی مثل شرایط حضور در ارتفاع را برای بازیکنان شبیه‌سازی می کند. بدین صورت که سطح اکسیژن کمتری هنگام فعالیت بدنی بالا به بازیکن می رسد. این قضیه علاوه بر تقویت قدرت تنفسی بازیکنان باعث می شود تا اطلاعاتی هم درباره شرایط جسمی بازیکنان و وضع تنفسی او در اختیار پزشکان رئال مادرید و همچنین کادر فنی قرار بگیرد. با استفاده از این اطلاعات می توان بفهمید که بازیکن در چه سطحی از لحاظ تنفسی قرار دارد و آیا همچنان می تواند به فعالیت بالا ادامه دهد و یا اینکه باید روند او را تغییر داد. در واقع می توان فهمید که بازیکن در حال حاضر به چه نوع از تمرینی نیاز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *