کریم بنزما بهترین بازیکن سال اروپا شد

کریم بنزما بهترین بازیکن سال اروپا شد

اخبار رئال مادرید : در مراسم قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا و انتخاب بهترین های یوفا، کریم بنزما به عنوان بهترین بازیکن سال اروپا انتخاب شد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

البته که غیر قابل پیش بینی نبود که قرار است کریم بنزما به عنوان بهترین بازیکن سال اروپا انتخاب شود چرا که این بازیکن عملکرد خیره کننده ای داشته است و با عملکردی که او داشته است حتی به نظر می رسد که در آستانه فتح توپ طلا هم باشد.

بنزما آقای گل لالیگا و آقای گل لیگ قهرمانان بود و اکنون توانست جایزه بهترین بازیکن سال اروپا را فتح کند. آنچلوتی در همین مراسم درباره کریم بنزما گفت که ما خوش شانس هستیم که بازیکنی مثل کریم بنزما را در تیم خود داریم. آنچلوتی همچنین از روحیه رهبری کریم بنزما در رئال مادرید تعریف تمجید کرد.

بنزما اکنون در 34 سالگی جایزه بهترین بازیکن سال اروپا را برده است و به نظر می رسد که او در اوج دوران حرفه ای خود قرار دارد و باید دید که این عملکرد خوب خود را تا چه زمانی ادامه خواهد داد.

ستاره رئال مادرید در این سال ها و به خصوص پس از رفتن رونالدو تبدیل به چهره اول رئال مادرید شده است و از این فرصت استفاده کرده است و اکنون به قله فوتبال رسیده است.

تمسخر بارسلونا توسط اسپارتاک مسکوتمسخر بارسلونا توسط اسپارتاک مسکولحظه‌ای که رونالدو فکرش را نمی‌کرد اوضاع به این شکل پیش برودلحظه‌ای که رونالدو فکرش را نمی‌کرد اوضاع به این شکل پیش برودقابی دیدنی از لحظه‌ای که مودریچ در رئال مادرید معارفه شدقابی دیدنی از لحظه‌ای که مودریچ در رئال مادرید معارفه شدهاشمی‌نسب و دعوایی که کماکان ادامه خواهد داشتهاشمی‌نسب و دعوایی که کماکان ادامه خواهد داشتلحظه‌شماری آزمون برای تقابل با طارمی در لیگ قهرمانان اروپالحظه‌شماری آزمون برای تقابل با طارمی در لیگ قهرمانان اروپاکاریکاتور عمر مومنی به بهانه کسب جایزه برترین بازیکن سال یوفا توسط بنزماکاریکاتور عمر مومنی به بهانه کسب جایزه برترین بازیکن سال یوفا توسط بنزماستاره منچستریونایتد دلیل خروج کاسمیرو از رئال مادرید را فاش کردستاره منچستریونایتد دلیل خروج کاسمیرو از رئال مادرید را فاش کردپست اینستاگرامی بازیکن رئال مادرید با لباس‌هایی جالبپست اینستاگرامی بازیکن رئال مادرید با لباس‌هایی جالبگل‌محمدی: این برد را به هواداران پرسپولیس تقدیم می کنم/ لوکادیا از نظر بدنی کار داردگل‌محمدی: این برد را به هواداران پرسپولیس تقدیم می کنم/ لوکادیا از نظر بدنی کار داردیک تیر و چند نشان گل‌محمدی در اراکیک تیر و چند نشان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *