امباپه باشگاهش بعد رئال مادرید را هم مشخص کرد

اخبار رئال مادرید : کیلیان امباپه می‌گوید اگر روزی به سری A برود، برای میلان بازی خواهد کرد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

امباپه باشگاهش بعد رئال مادرید را هم مشخص کرد

در حالی‌که کیلیان امباپه از پاری سن ژرمن جدا شده و انتقال آزادش به رئال مادرید قریب‌الوقوع است، او از علاقه‌اش به بازی در میلان صحبت کرد.

این بازیکن در گذشته از اینکه علاقه دارد در میلان بازی کند صحبت کرده بود و بارها به اینکه در کودکی هوادار میلان بوده اشاره کرده است و حالا یک بار دیگر هواداران میلان را به این موضوع امیدوار کرد که ممکن است روزی امبا‌په را در پیراهن تیم‌شان ببینند.

ستاره فرانسوی در جدیدترین مصاحبه‌اش با اسکای اسپورت در پاسخ به سوالی در مورد علاقه‌هایش به بازی در فوتبال ایتالیا گفت: «شما هرگز نمی‌دانید چه اتفاقی می‌افتد. من همیشه گفته‌ام اگر روزی به ایتالیا بروم، به میلان خواهم رفت. ممکن است این اتفاق بیفتد و من آن را غیرممکن نمی‌دانم.

من در کودکی طرفدار میلان بودم و همیشه سری A و هر بازی میلان را تماشا می‌کردم. همه خانواده من، از هواداران بزرگ میلان هستند. در قلبم علاقه ویژه‌ای به این تیم دارم.»

او همچنین درباره باشگاه آینده‌اش گفت: موضوعی نیست که الان گفته شود. هر موقع زمانش برسد درباره آن صحبت خواهیم کرد و مشخص می‌شود که فصل آینده برای چه تیمی بازی می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *