آمادگی لیورپول برای فروش صلاح رئال مادرید در کمین ستاره مصری

آمادگی لیورپول برای فروش صلاح رئال مادرید در کمین ستاره مصری

اخبار رئال مادرید : نشریه انگلیس ادعا کرده است که باشگاه لیورپول آماده است دومین ستاره خط حمله‌اش را هم در پنجره نقل و انتقالات تابستان امسال بفروشد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

نشریه سان انگلیس در خبری اختصاصی مدعی شد که باشگاه لیورپول آماده است محمد صلاح را در ازای 60 میلیون پوند بفروشد و همین موضوع باشگاه رئال مادرید را برای خرید مهاجم مصری به حالت آماده‌باش درآورده است.

صلاح تنها یک فصل دیگر با لیورپولی‌ها قرارداد دارد و تا الان اقدامی برای تمدید قراردادش صورت نگرفته است. عدم فروش او تا پیش از بسته شدن پنجره تابستانی به منزله از دست دادن آخرین فرصت برای کسب درآمد از فروش این بازیکن مصری است و به همین دلیل در صورت بی‌میلی بازیکن لیورپول مجبور خواهد شد بعد از سادیو مانه که به بایرن مونیخ پیوست، دومین ستاره آفریقایی خط حمله‌اش را هم در تابستان سال جاری بفروشد.

درباره آینده صلاح مشتریان این بازیکن 30 ساله از جمله رئال مادرید را به حالت آماده باش درآورده و آنها با پرداخت 60 میلیون پوند خواهند توانست ستاره سابق رم، چلسی و فیورنتینا را به خدمت بگیرند. این می‌تواند برای مدیریت، کادر فنی و هواداران تیم اسپانیایی خبر خوشی باشد به خصوص که آنها فرصت جذب کیلیان امباپه مهاجم فرانسوی کهکشانی‌ها را هم از دست داده‌اند.

دلیل عدم توافق لیورپول و صلاح برای تمدید قرارداد، درخواست بازیکن برای افزایش حقوقش به 400 هزار پوند در هفته است. رفتن صلاح لیورپول را از ستاره‌ای که فصل گذشته به عنوان بهترین بازیکن لیگ برتر انگلیس انتخاب شد و با 31 گل زده بهترین گلزن لیگ شد، محروم خواهد کرد. صلاح که در حال حاضر کمتر از 240 هزار پوند در هفته حقوق می‌گیرد (حقوقی کمتر از فیرجیل فن‌دایک مدافع هلندی تیم به عنوان پردرآمدترین بازیکن تیم) چندی پیش گفته بود که برای ماندن در آنفیلد رقمی جنون‌آمیز نمی‌خواهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *