عکس؛ ملاقات مودریچ با دو رئالی قدیمی

عکس؛ ملاقات مودریچ با دو رئالی قدیمی

اخبار رئال مادرید : سرجیو راموس کاپیتان سابق رئال مادرید که در حال حاضر در پی اس جی توپ می زند، از دو دوست قدیمی خود در منزلش پذیرایی کرد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

راموس سال گذشته از رئال مادرید جدا شد که در آن جا با کیلور ناواس هم تیمی شد. کیلور نیز در سال 2019 از رئال مادرید به پاریس رفته بود. راموس، ناواس و مودریچ بین سالهای 2014 تا 2019 در رئال مادرید با همدیگر هم تیمی بودند که در این مدت رابطه شخصی بسیار خوبی را تشکیل دادند. آنها سعی می کنند هر از گاهی با همدیگر ملاقات کنند و شب گذشته نیز در مهمانی خانوادگی کنار هم حضور پیدا کردند.

کیلور ناواس در این تابستان به ترک پی اس جی فکر می کند چرا که نمی خواهد نیمکت نشین دوناروما باشد. این دروازه بان احتمالا راهی لیگ ایتالیا خواهد شد. از سویی راموس در دومین فصلش در پاریس شرایط بهتری دارد و به نظر می رسد که کریستوف گالتیه سرمربی پی اس جی نیز به او اعتماد دارد. مودریچ نیز همچنان در سن 37 سالگی می درخشد. در حقیقت عملکرد خوب مودریچ در آغاز فصل باعث شده تا برخی تصور کنند که قراردادش برای یک سال دیگر یعنی تا 2024 با رئال مادرید تمدید می شود و بدین ترتیب خواهد توانست که تا 39 سالگی در رئال مادرید بماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *