از رد شانس انتقال تاریخی به رئال مادرید تا انزوای کامل!

از رد شانس انتقال تاریخی به رئال مادرید تا انزوای کامل!

اخبار رئال مادرید : رئال مادرید در سال 2018 پیشنهاد هنگفت برای خرید مائورو ایکاردی ارائه داد که مورد توجه باشگاه اینتر قرار نگرفت. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

شرایط به بدترین شکل برای مائورو ایکاردی در سال‌های اخیر پیش رفته و این بازیکن جایی در ترکیب ثابت پاری‌سن ژرمن ندارد. تا چند سال پیش این مهاجم آرژانتینی در اوج قرار داشت و تیم‌های بزرگ اروپایی خواهان جذب مائورو ایکاردی بودند، اما او در پاریس به بازیکنی نیمکت‌ نشین تبدیل شده و تنها تیم‌هایی نه‌چندان مطرحی مانند مونزا یا سمپدوریا برای خرید او در فصل تابستان امسال وارد عمل شده‌اند.

امروز لئاندرد مونتویا، خبرنگار مشهور آرژانتینی مدعی شد مدیران باشگاه رئال مادرید در تابستان سال ۲۰۱۸ پیشنهادی ۱۰۶ میلیون یورویی به اضافه انتقال متئو کواچیچ را برای جذب مائورو ایکاردی به اینتر ارائه داده بودند. اما این پیشنهاد توسط مدیران نراتزوری رد شد و آنها تمایلی به فروش کاپیتان و بهترین گلزن خود به رئال مادرید نشان ندادند.

اما چند ماه بعد اختلافات بین این ستاره آرژانتینی و باشگاه اینتر به‌تدریج آغاز شد و در اواسط فصل بازوبند کاپیتانی از ایکاردی گرفته شده و به سمیر هندانوویچ اهدا شد. در ادامه این بازیکن خودش را به مصدومیت زده و چند هفته‌ای در تمرینات اینتر غیبت کرد. این رفتار باعث افزایش خشم باشگاه شد و نام مائوریتو در لیست فروش قرار گرفت. تلاش این بازیکن برای تمدید قرارداد و ماندن در رختکن اینتر راه به جایی نبرد و در نهایت یک سال بعد از پیشنهاد هنگفت و بزرگ رئال مادرید، مائورو ایکاردی تنها با رقم ۵۰ میلیون یورو به پاری‌سن ژرمن فروخته شد. اما اوضاع در پاریس اصلا باب میل این بازیکن نبوده و اخباری در مورد احتمال جدایی ایکاردی در فصل تابستان وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *