عکس یادگاری بنزما و ستاره اسبق بارسلونا که قرعه کشی را انجام داد

عکس یادگاری بنزما و ستاره اسبق بارسلونا که قرعه کشی را انجام داد

اخبار رئال مادرید : یحیی توره، هافبک سابق منچسترسیتی و بارسلونا در مراسم قرعه کشی امروز لیگ قهرمانان اروپا برای فصل 2022/23 حضور داشت و در آوردن نام تیم ها از گلدان ها و اعلام نام آن ها بر عهده او بود. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

کریم بنزما، ستاره فرانسوی رئال مادرید هم در این مراسم حضور داشت و علت حضور بنزما این بود که او یکی از نامزد های بهترین بازیکن سال اروپا بود و در نهایت هم به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شد و جایزه خود را به دست آورد.

یحیی توره بین سال های 2007 تا 2010 در بارسلونا حضور داشت اما به مرور زمان از این تیم کنار گذاشته شد چرا که پپ گواردیولا اعتقادی به این بازیکن نداشت. دوران اوج یحیی توره شاید در منچسترسیتی رقم خورد. این بازیکن پس از جدایی از بارسلونا در سال 2010، راهی منچسترسیتی شد و تا سال 2018 در این تیم حضور داشت تا اینکه دوباره پپ گواردیولا هدایت منچسترسیتی را بر عهده گرفت و بدین ترتیب باز هم یحیی توره از ترکیب منچسترسیتی کنار گذاشته شد.

یحیی توره بین سال های 2004 تا 2015 در تیم ملی ساحل عاج هم حضور داشته است و در این مدت 101 بازی برای تیم ملی کشور خود انجام داده و 19 گل به ثمر رسانده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *