مسی در بارسلونا و رونالدو در رئال مادرید چه آماری ثبت کردند؟

مسی در بارسلونا و رونالدو در رئال مادرید چه آماری ثبت کردند؟

اخبار رئال مادرید : شاید بتوان گفت که فراموش نشدنی ترین رقابت عصر حاضر دنیای فوتبال و یکی از فراموش نشدنی ترین رقابت های کل تاریخ فوتبال، مربوط به رقابتی است که میان لیونل مسی و کریستیانو رونالدو وجود داشت. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

کریستیانو رونالدو بین سال های 2009 تا 2018 در رئال مادرید حضور داشت و مسی هم از ابتدای دوران حرفه ای خود تا سال 2021 در بارسا حضور داشت و با رفتنش به پاریسن ژرمن، به روند تک باشگاهی بودن خود خاتمه داد. حضور رونالدو در رئال مادرید و حضور مسی در بارسلونا، یک رقابت مستقیم و رو در رو را میان این دو بازیکن شکل داد به طوری که نگاه ها در کل دنیای فوتبال به سمت این دو نفر رفت.

مسی در 778 بازی برای بارسلونا موفق شد 672 گل به ثمر برساند و 3030 پاس گل بدهد و بدین ترتیب تبدیل به بهترین بازیکن تاریخ بارسلونا شود به طوری که شاید هیچکس نتواند رکورد های او را جا به جا کند. با وجود حضور مسی در پی اس جی، هنوز هم هواداران بارسا از او به عنوان یک اسطوره یاد می کنند و مسی در میان آن ها بسیار محبوب است.

رونالدو در رئال مادرید، با انجام 438 بازی، 450 گل به ثمر رساند و 132 پاس گل داد. گفتنی است که رونالدو هم بهترین گلزن تاریخ باشگاه رئال مادرید است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *