مدافع رئال مادرید راهی لیگ برتر انگلیس می‌شود؟

مدافع رئال مادرید راهی لیگ برتر انگلیس می‌شود؟

اخبار رئال مادرید : مدافع کناری اسپانیایی رئال مادرید یعنی میگل گوتیرز تحت نظر برخی از تیم های لیگ برتر انگلیس قرار گرفته است. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

طبق گزارش روزنامه مارکا، باشگاه لیدز یونایتد درحال بررسی شرایط و اوضاع میگل گوتیرز در رئال مادرید است. این باشگاه که با فروش کالوین فیلیپس و رافینیا پول هنگفتی به دست آورده قصد دارد دفاع چپ تیم خود را تقویت کند.

گوتیرز با به دست آوردن فرصت حضور و بازی در رئال مادرید بسیار تاثیرگذار ظاهر شد و توجه باشگاه‌های اروپایی را به خود جلب کرده است.

فصل گذشته خطر سقوط از بیخ گوش لیدز گذشت و آن ها در جایگاه هفدهم قرار گرفتند و ۳ امتیاز بیشتر از برنلی داشتند که به چمپیونشیپ سقوط کرد. البته لیدز همچنان از لحاظ اسم و رسم جزو باشگاه‌های خوب انگلیسی محسوب می شود.

گوتیرز ۲۰ ساله در سن ۱۰ سالگی از تیم ختافه به تیم جوانان رئال مادرید پیوست. وی برای اولین بار در سال ۲۰۲۰ در کاستیا حضور پیدا کرد و از سال ۲۰۲۱ تا کنون در تیم اصلی رئال مادرید حضور داشته است و بازی هایی هم انجام داده است. او برای رده های پایه رئال مادرید ۳۱ بازی انجام داده و ۳ گل و ۸ پاس گل به ثمر رسانده است. همچنین برای تیم اصلی رئال مادرید ۱۰ بازی و ۲ پاس گل داشته است.

اینکه این بازیکن رفتن از اسپانیا را به صلاح و پیشرفت خود می داند یا نه هنوز مشخص نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *