ستاره برزیلی رئال مادرید در تست پزشکی منچستر یونایتد؟

ستاره برزیلی رئال مادرید در تست پزشکی منچستر یونایتد؟

اخبار رئال مادرید : به نظر می رسد که انتقال کاسمیرو به منچستر یونایتد در حال نهایی شدن است و بدین ترتیب شیاطین سرخ هافبک رئال مادرید را به زودی و در همین روز ها جذب می کنند. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

اخباری منتشر شده که نشان می دهد کاسمیرو قرار است امروز در تست های پزشکی منچستر یونایتد حضور پیدا کند و بدین ترتیب پس از آن انتقال صورت بگیرد. خوزه فلیکس دیاز از مارکا این خبر را تایید کرده است و گفته است که کاسمیرو امروز در تست پزشکی منچستریونایتد شرکت می کند و رئال مادرید اجازه این امر را صادر کرده است. توافق حدود ۷۰ میلیون یورو خواهد بود و این معامله فردا می تواند بسته شود.

در واقع کاسمیرو ابتدا راغب به جدایی از رئال مادرید نبود اما منچستر یونایتد پیشنهاد دستمزدی بیشتر از دستمزدی که در رئال مادرید می گیرد به او داد و بدین ترتیب این ستاره برزیلی که به تانک خط هافبک رئال مادرید مشهور شده بود، اکنون در مسیر جدایی قرار گرفته است.

آنچلوتی بازیکنانی مثل کاماوینگا و شوامنی را در پست هافبک دفاعی دارد اما کاسمیرو سالیان سال بود که در رئال حضور داشت و بازیکن جا افتاده ای در این پست بود و جدایی او می تواند به رئال مادرید ضربه بزند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *