رسمی؛ ستاره سابق رئال به سویا پیوست

رسمی؛ ستاره سابق رئال به سویا پیوست

اخبار رئال مادرید : ایسکو، هافبک اسپانیایی، با امضای قراردادی دو ساله به سویا پیوست. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

به گزارش “ورزش سه”، قرارداد ایسکو با رئال مادرید در پایان فصل گذشته به اتمام رسید و او به عنوان بازیکن آزاد از این باشگاه جدا شد تا چالش جدیدی را تجربه کند.
صفحه رسمی باشگاه سویا در توییتر دقایقی قبل با انتشار تصویری از این بازیکن اعلام کرد که برای امضای قراردادی دو ساله با او به توافق رسیده است و این هافبک اسپانیایی از فصل آینده با پیراهن این تیم به میدان خواهد رفت.
خولن لوپتگی یکی از مربیانی است که علاقه زیادی به این بازیکن دارد و ایسکو پیش از این در زمان حضور این مربی روی نیمکت تیم ملی اسپانیا نمایش بسیار خوبی را از خود ارائه کرده است.
پیش از این نیز گفته شده بود که این مربی اسپانیایی از مدیران سویا خواسته است که این بازیکن را به خدمت بگیرند اما شرایط بازار نقل و انتقالات کمی پیچیده شده بود که با قبول درخواست این باشگاه از سوی ایسکو برای کاهش مبلغ دستمزدش بالاخره این انتقال عملی شد.

این هافبک 30 ساله پیشنهادهای از لیگ‌های خارجی هم داشت اما ترجیح داد که در اسپانیا بماند و حالا به شهر محل تولدش نیز نزدیک شده است. او همچنین فرصت بازی در لیگ قهرمانان با این تیم را دارد و حضور لوپتگی به عنوان یکی از حامیان همیشگی او روی نیمکت می‌تواند به سود این بازیکن تمام شود.
مونچی، مدیر برنامه سویا، هم علاقه زیادی به ایسکو داشت و همین باعث شد که خیلی زود درخواست سرمربی سویا برای جذب او را بپذیرد و به نظر می‌رسد که حالا نوبت این ستاره سابق رئال مادرید است که تمایلش به موفقیت را نشان دهد و بار دیگر به روزهای درخشانش برگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *