محرومیت بازیکن سابق رئال مادرید یک سال بعد از بازنشستگی!

محرومیت بازیکن سابق رئال مادرید یک سال بعد از بازنشستگی!

اخبار رئال مادرید : فابیو کوئنت رائو بازیکن اسبق رئال مادرید و ساراگوسا توسط فدراسیون فوتبال پرتغال جریمه و محروم شد آن هم در حالی که یک سال است که فوتبال ار کنار گذاشته است! برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

به گزارش فوتبالی، فدراسیون فوتبال پرتغال حکم یک جلسه محرومیت و 850 یورو جریمه برای کوئنت رائو به علت توهین و درگیری در بازی تیم سابقش ریو آوه مقابل بواویشتا در آوریل 2021 را در حالی اعلام کرد که این بازیکن بیش از یک سال است که فوتبال را کنار گذاشته و به ماهیگیری مشغول است!

کوئنت رائو که در حال حاضر 34 سال سن دارد، در مدت پنج فصل در رئال مادرید حضور داشت که دو لالیگا (2012 و 2017)، سوپرجام (2012)، کوپا (2014)، لیگ قهرمانان اروپا (2014 و 2017)، سوپرجام اروپا (2014)، جام باشگاه های جهان (2014 و 2017) را در این تیم کسب کرد. کوئنت رائو پس از بازنشستگی از فوتبال، کفش هایش را آویخت و به سراغ شغل محبوبش یعنی ماهیگیری در دریا رفت. خودش می گوید:” این هم شغلی مثل بقیه شغل هاست. دریا زیباست و به آن نیاز داریم.”

کوئنت رائو در سال 2011 با 30 میلیون یورو از بنفیکا به رئال مادرید آمد که اولین قایق ماهیگیری خود را در زمان حضورش در رئال خرید. وی در مورد علاقه اش به ماهیگیری گفت:” پدرم یک قایق داشت. عادت داشت که ماهی بگیرد و وقتی بچه بودم، همیشه با او می رفتم. زندگی من به دریا و ماهی خلاصه می شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *