تمجید اسطوره رئال مادرید از خریدهای تابستانی این باشگاه

تمجید اسطوره رئال مادرید از خریدهای تابستانی این باشگاه

اخبار رئال مادرید : ایکر کاسیاس اسطوره باشگاه رئال مادرید به تمجید از آنتونیو رودیگر و اورلین شوامنی دو خرید جدید این باشگاه پرداخت.  برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

لوس بلانکوس پس از فتح دو گانه لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا در فصل گذشته، در پنجره نقل و انتقالات تابستانی تاکنون شروع خوبی داشته است. آن‌ها با این که نتوانستند کیلیان امباپه، هدف چندین ساله خود را به سانتیاگو برنابئو بیاورند، اما آنتونیو رودیگر مدافع چلسی و اورلین شوامنی هافبک موناکو را به خدمت گرفتند. رودیگر به صورت مجانی و شوامنی در حدود 80 میلیون یورو خریداری شدند. 

به نقل از مارکا، ایکر کاسیاس اسطوره رئال مادرید درباره این خریدها گفت: “فکر می‌کنم آن‌ها بازیکنان بسیار خوبی هستند. آنتونیو رودیگر به نظر من مدافع بسیار قابلی است و می‌تواند به رئال مادرید در عقب زمین کمک کند. رئال مادرید فصل گذشته قهرمان دو جام شد، اما حالا وقت فکر کردن به فصل آینده است. شوامنی نیز بازیکن جوان و توانایی است.”

کاسیاس در ادامه نیز افزود: “تقویت خط حمله؟ این ترکیب فصل گذشته خیلی خوب جواب داد. شما باید به خوبی همه چیز را بررسی کنید و البته قدر کارهایی را که مهاجمانتان انجام دادند، بدانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *