رئیس لالیگا خبر خوش را به بارسلونا داد

اخبار رئال مادرید : خاویر تباس روز گذشته تایید کرد که بارسلونا به احتمال زیاد در پنجره انتقالات تابستانی امسال مشکل فرپلی مالی نخواهد داشت. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید

رئیس لالیگا خبر خوش را به بارسلونا داد

بارسلونا در سال‌های اخیر برای خرید بازیکن یک معضل بزرگ داشته که به فرپلی مالی برمی‌گردد. گویا این مشکل امسال کمتر شده و بارسلونا دست بازتری برای انتقالات خواهد داشت.

این را خاویر تباس، رئیس لالیگا تایید کرد. کسی که مجوز قانون 1:1 بارسا در دستان او است. قانونی که بر اساس آن بارسا به ازای یک فروش می‌تواند یک خرید داشته باشد.

تباس در این رابطه گفت: امسال بر خلاف سال‌های قبل بارسا کار ساده‌تری برای خرید بازیکن خواهد داشت، با موانعی کمتر. بارسلونا می‌داند که برای به خدمت گرفتن بازیکنان جدید چه کاری باید انجام دهد. آنها وضعیت بازی جوانمردانه مالی را می‌شناسند و به خوبی بر آن مسلط شده‌اند. بارسا امسال از وضعیت پیچیده اقتصادی خود بیرون می‌آید و اکنون ما می‌خواهیم ببینیم که آیا آنها مشکلات جزئی باقیمانده برای تراز مالی خود را حل خواهند کرد یا خیر.

رئیس لالیگا ادامه داد: یک واقعیت اساسی وجود دارد. سه سال پیش بارسلونا 650 میلیون یورو دستمزد به تیم اصلی می‌داد و امروز 450 میلیون، 200 میلیون یورو کمتر که برای تیمی مانند بارسلونا قابل قبول‌تر است. از نظر دستمزد بارسا حالا در سطح رئال مادرید است، اما رئال سال‌هاست که کارهای خود را به خوبی انجام داده است و به همین دلیل می‌تواند به راحتی بازیکنان بزرگ را به خدمت بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *