شرط رئال برای فیورنتینا؛ بند خرید برای انتقال یوویچ

شرط رئال برای فیورنتینا؛ بند خرید برای انتقال یوویچ

مدیران رئال مادرید از فیورنتینا خواسته‌اند که بند خرید اجباری در قرارداد قرضی لوکا یوویچ، مهاجم صرب، را بپذیرد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

دوران حضور یوویچ در رئال مادرید آنطور که پیش‌ بینی می‌شد موفقیت‌ آمیز نبود و او نتوانست انتظاراتی که وجود داشت را برآورده کند.

این در حالی است که این بازیکن عملکردی درخشان در اینتراخت فرانکفورت داشت و بسیاری از باشگاه‌های اروپایی خواهان جذب او بودند اما در نهایت تصمیم گرفت که به رئال مادرید ملحق شود.

با این حال، نیمکت‌ نشینی مداوم در چند فصل اخیر باعث شده که دو طرف در فکر جدایی از یکدیگر باشند و فیورنتینا از مدت‌ها قبل مذاکراتی را برای جذب این بازیکن آغاز کرده است. 

مدیران دو باشگاه برای نهایی کردن انتقال قرضی یوویچ به توافق رسیده‌اند اما گفته می‌شود که رئال مادرید شرطی برای انجام این انتقال دارد که هنوز مورد پذیرش فیورنتینا قرار نگرفته است. مدیران این باشگاه اسپانیایی از طرف مقابل خواسته‌اند که بندی برای خرید اجباری در پایان فصل در قرارداد قرضی یوویچ قرار دهند تا بتوانند این بازیکن را در تابستان سال 2023 با مبلغ مشخصی به فیورنتینا بفروشند. 

گفته می‌شود مبلغ مدنظر رئال مادرید برای نهایی کردن این انتقال 25 میلیون یورو است و این مبلغ به آنها اجازه می‌دهد که سود ناچیزی نسبت به زمان خرید این بازیکن داشته باشند. 

این مهاجم صربستانی فصل گذشته تنها در 15 بازی با پیراهن رئال مادرید به میدان رفت و یک گل و سه پاس گل نیز به نام خودش به ثبت رساند که آمار درخشانی نبود و باعث شد که مدیران رئال به صورت جدی به فکر فروش او باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *