کاپیتان رئال مشتری ترکیه‌ ای پیدا کرد

کاپیتان رئال مشتری ترکیه‌ ای پیدا کرد

اخبار رئال مادرید : باشگاه فنرباغچه ترکیه قصد دارد برای جذب مارسلو مدافع پیشین رئال مادرید اقدام کند. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

مارسلو که از ژانویه ۲۰۰۷ به رئال ملحق شد، پس از نزدیک به ۱۶ سال و با اتمام قراردادش به کار خود در رئال پایان داد. ستاره برزیلی با کسب سه جام در فصل گذشته، پرافتخارترین بازیکن تاریخ رئال شد (۲۵ جام) و قصد داشت یک فصل دیگر نیز بماند ولی در نهایت باشگاه با تمدید قرارداد او موافق نبود و دیگر چاره ای جز جدایی نماند.

پس رسمی شدن خبر جدایی او، سایت گل خبر می‌دهد که مارسلوی ۳۴ ساله مورد توجه باشگاه فنرباغچه قرار گرفته است. طبق این گزارش مدیران این باشگاه ترکیه‌ای خود را آماده برقراری تماس با این مدافع برزیلی در روزهای پیش‌رو می‌کنند.

ژرژ ژسوس سرمربی پرتغالی زرد و لاجوردی پوشان استانبول از این سران باشگاه سوپرلیگی خواسته تا پرافتخارترین بازیکن تاریخ باشگاه رئال مادرید را به خدمت بگیرند. مارسلو می‌خواهد فصل آینده در چمپیونزلیگ بازی کند و به تیمی که در این رقابت‌ها حضور نداشته باشد نخواهد رفت. فنرباغچه فصل آینده در لیگ قهرمانان حضور دارد و این مساله مشکلی بر سر راه انتقال مارسلو نخواهد بود.

یکی از مشکلات احتمالی برای باشگاه ترکیه‌ای اما دستمزد مد نظر مارسلو است. گل مدعی است مدافع کهنه‌کار برزیلی خواهان دستمزدی معادل ۶ میلیون یورو در هر فصل است. این مدافع برازیلی در این سال‌ها در ۵۴۵ بازی برای رئال مادرید به میدان رفت و آمار ۳۸ گل‌زده و ۱۰۳ پاس‌گل را از خود برجای گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *