مدافع رئال مادرید و امضا زدن صندلی برای هوادار!

مدافع رئال مادرید و امضا زدن صندلی برای هوادار!

اخبار رئال مادرید : داوید آلابا، مدافع اتریشی رئال مادرید که توانایی بازی در پست مدافع وسط و مدافع چپ را دارد به تازگی صحنه ای جالب را در مواجه شدن با یک هوادار رقم زده است. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

داوید آلابا در فصل قبل حرکتی را انجام داد که به واسطه آن به نوعی در دنیای فوتبال مشهور شد و در رسانه ها و شبکه های اجتماعی آن حرکتش وایرال شد. داوید آلابا پس از اینکه کریم بنزما گل سوم رئال مادرید مقابل پاری سن ژرمن را به ثمر رساند، در گوشه زمین از شدت خوشحالی یک صندلی که در آن جا بود را بلند کرد و با آن به شکل بالا بردن جام خوشحالی کرد. آلابا حتی پس از قهرمانی رئال مادرید و در جشن قهرمانی این خوشحالی را تکرار کرد و بدین ترتیب خوشحالی صندلی را به نوعی باب کرد.

اکنون داوید آلابا برای یک هوادار یک امضای یادگاری زد که این امضای یادگاری نکته خاصی داشت. در واقع هوادار رئال مادرید یک صندلی در مقابل داوید آلابا قرار داد تا بازیکن اتریشی آن را برایش امضا کند و داوید آلابا هم بدین ترتیب با امضای آن یک یادگاری به هوادار رئال مادرید داد.

آلابا در قلب خط دفاعی رئال مادرید به همراه میلیتائو زوج دفاعی را تشکیل می دهند و آنچلوتی گفته که نمی خواهد به این زوج دست بزند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *