لالیگا، رئال مادرید را مجبور به رونمایی از پیراهن سومش کرد + عکس

لالیگا، رئال مادرید را مجبور به رونمایی از پیراهن سومش کرد + عکس

اخبار رئال مادرید : باشگاه رئال مادرید زودتر از موعد مجبور به رونمایی از پیراهن سوم این تیم شد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه مارکا؛ باشگاه رئال مادرید مجبور شد زودتر از موعد مقرر برای رونمایی از پیراهن سومش در فصل جاری، آن را به معرض نمایش بگذارد.

پیراهن سوم رئالی‌‌ها مشکی رنگ با نوارهای زرد رنگ است که روی آن نوارهای افقی باریک به رنگ خاکستری دیده می‌شود.

رئالی‌ها قصد نداشتند در این مقطع از فصل از این پیراهن رونمایی کنند اما از آنجایی که سازمان لیگ اسپانیا آنها مجبورشان کرده برای بازی بعدی مقابل سلتاویگو با پیراهن سوم به میدان بروند، این اتفاق زودتر صورت می‌گیرد.

با توجه به نزدیک بودن رنگ پیراهن‌های اول (سفید) و دوم (یاسی) رئال مادرید به رنگ پیراهن سلتاویگو (آبی آسمانی) کهکشانی‌ها مجبور هستند از پیراهن سوم خود که تیره‌رنگ است استفاده کند. به این ترتیب رئال مادرید برای اولین بار در تاریخش در سه بازی نخست خود در یک فصل از سه پیراهن متفاوت استفاده خواهد کرد.

شاگردان کارلو آنچلوتی در بازی نخست در سوپرجام اروپا برابر اینتراخت فرانکفورت از پیراهن اصلی و سفید خود استفاده کردند و در بازی دوم در هفته اول لالیگا برابر آلمریا هم با پیراهن دوم‌شان به میدان رفتند.

بازی بعدی رئال مادرید از 30 دقیقه بامداد یکشنبه 30 مرداد در ورزشگاه بالایدوس آغاز خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *