رونمایی مدافع برزیلی رئال مادرید از مدل موی جدیدش

رونمایی مدافع برزیلی رئال مادرید از مدل موی جدیدش

اخبار رئال مادرید : ادر میلیتائو مدافع برزیلی رئال مادرید از مدل موی جدید خود رونمایی کرد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

صمد مرفاوی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره وضعیت تیم فوتبال جوانان ایران اظهار داشت: از حدود سه هفته پیش کار استعدادیابی در بخش جوانان را آغاز کردیم و تست گرفتیم. در بخش استعدادیابی یکسری از بازیکنان را پیدا کردیم، از یکسری دیگر با توجه به سوابق حضورشان در تیم جوانان شناخت داشتیم و از برخی بازیکنان نیز که تجربه بازی در لیگ برتر و دسته اول داشتند، دعوت کردیم. استعدادیابی در دو گروه 30 نفره در سه روز برگزار شد. با جمع‌بندی انجام شده، 31 بازیکن به اردوی تیم جوانان دعوت شدند که قرار است از هفدهم تا بیست‌وهفتم تیر ماه برگزار شود. تا الان بحث شناسایی بازیکنان را برنامه‌ریزی کرده بودیم و قرار است از این پس کارمان را برای مسابقات کافا و مقدماتی بازی‌های جوانان آعاز کنیم.

وی در ادامه افزود: در کنار این موضوعات، تیم ب را تشکیل دادیم تا از نفراتی که توانمند هستند و می‌توانند جایگزین‌های خوبی برای بازیکنان رده الف باشند، استفاده کنیم. این کار باعث می‌شود همیشه بازیکنان آماده و سرحال باشند. دغدغه همه تیم‌های رده ملی ما برگزاری بازی‌های برون مرزی است، چون هر چقدر بازی‌های برون مرزی داشته باشیم، خیلی می‌تواند به ما کمک کند.

سرمربی تیم فوتبال جوانان ایران در مورد وضعیت تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: با توجه به حضورم در تیم جوانان خیلی به استقلال توجهی ندارم و از دور از طریق دوستان و رسانه‌ها اخبارش را می‌شنوم. هنوز چیزی مشخص نیست که بخواهیم اظهارنظر کنیم.

مرفاوی در واکنش به اظهارات سیاوش یزدانی که گفته بود در زمان سرمربیگری محمود فکری در استقلال دوست نداشت برای این تیم بازی کند، گفت: بازیکن تعهد دارد که برای باشگاهش بازی کند. اگر این بازیکن (یزدانی) گفته که بازی نمی‌کرده، اشتباه کرده است. او بازیکن فکری نبود، بازیکن استقلال بود و درست و منطقی حرف نزد. دو فصل پیش که در استقلال بودم نشنیدم و ندیدم که بازیکنی نخواهد بازی کند.

میلیتائو که به تازگی برای تمدید قراردادش با رئال مادرید تا سال 2028 به توافق رسیده، با انگیزه بالایی اماده فصل جدید می شود. ادر فصل گذشته داوید آلابا را به عنوان زوج دفاعی خود داشت اما برای فصل آینده باید با آنتونیو رودیگر مدافع آلمانی هماهنگ شود.

رودیگر با اتمام قراردادش با چلسی به صورت رایگان به رئال مادرید ملحق شد و یکی از چهره های تازه رئال مادرید در فصل جدید به شمار می رود که با پیراهن شماره 22 رئال مادرید معارفه شد. میلیتائو از سویی فصل گذشته عملکرد خوبی به عنوان یار فیکس در رئال مادرید داشت و توانست اولین قهرمانی اروپایی خود را به دست بیاورد.

میلیتائو در تابستان 2019 با 50 میلیون یورو از پورتو به رئال مادرید آمد که در ابتدا قیمت وی جنجال های زیادی ایجاد کرد اما به تدریج ثابت کرد که لیاقت عنوان گران ترین مدافع تاریخ رئال مادرید را دارد. میلیتائو در تیم ملی برزیل زیر نظر تیته نیز جایگاه ثابتی پیدا کرده است و به نظر می رسد که در جام جهانی هم نقش مهمی خواهد داشت هر چند که برای حضور در ترکیب باید با مارکینیوش مدافع پی اس جی رقابت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *