شماره 10 رئال مادرید با پسرش روی قایق

شماره 10 رئال مادرید با پسرش روی قایق

اخبار رئال مادرید : لوکا مودریچ هافبک کروات در سن 37 سالگی همچنان یکی از بهترین و آماده ترین هافبک های فوتبال دنیا به شمار می رود. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

مودریچ در سالهای اخیر به لطف عملکرد درخشانش مدیران رئال مادرید را مجبور کرده تا سال به سال قراردادش را تمدید کنند. این بازیکن به تازگی قراردادش را با رئال تا سال 2023 تمدید کرده است و به نظر می رسد که برای فصل آینده انگیزه بالایی دارد چرا که فصل آینده فصل جام جهانی هم خواهد بود. مودریچ و کرواسی در دوره قبلی جام جهانی عملکرد درخشانی داشتند و تا فینال رفتند و لوکیتا برای جام جهانی پیش رو نیز انگیزه بسیار بالایی دارد چرا که این آخرین تورنمنت ملی او خواهد بود.

مودریچ پیش از بازگشت به تمرینات رئال مادرید، به تعطیلات رفته است و اوقاتش را در کنار خانواده اش سپری می کند. وی تصویری از خودش در کنار فرزندش منتشر کرده است که هر دو روی یک قایق ایستاده اند و خودش پارو به دست دارد. به نظر می رسد که مودریچ در حال آموزش قایقرانی به پسرش است و البته با توجه به این که پسر مودریچ یعنی ایوانو یک توپ هم در دستش دارد، به نظر می رسد که این دو جدا از قایقرانی در حال انجام بازیهای توپی و آبی نیز هستند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *