خط هافبک رئال مادرید در اولین بازی بدون کاسمیرو به چه صورت است؟

خط هافبک رئال مادرید در اولین بازی بدون کاسمیرو به چه صورت است؟

اخبار رئال مادرید : کارلو آنچلوتی جدایی کاسمیرو از رئال مادرید را تایید کرد و به نظر می رسد که این مهره کلیدی از خط هافبک رئال مادرید به زودی جدا می شود و بدین ترتیب راهی منچستر یونایتد می شود. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

اکنون این سوال پیش آمده است که با رفتن کاسمیرو از رئال مادرید، اوضاع خط هافبک مادریدی ها به چه شکل می شود. به طور کلی با توجه به اینکه به نظر می رسد کروس دچار یک سرماخوردگی شده است او در بازی مقابل سلتاویگو غایب خواهد بود و بدین ترتیب کارلو آنچلوتی از مثلث شوامنی، کاماوینگا و مودریچ برای اولین بازی بدون کاسمیرو استفاده خواهد کرد.

اما با بازگشت کروس به نظر می رسد که کارلو آنچلوتی از کروس هم در پست هافبک دفاعی استفاده کند چرا که او در کنفرانس مطبوعاتی تایید کرد که به کروس و کاماوینگا به عنوان جانشین هایی برای کاسمیرو پس از جدایی او نگاه می کند و بدین ترتیب برنامه هایش تغییر نخواهد کرد و صرفا مهره ای جدید به جای کاسمیرو درون ترکیب می گذارد.

در واقع آنچلوتی همان ساز و کار و سیستمی که داشته را به کار خواهد بست و به جای کاسمیرو می تواند از کروس، کاماوینگا یا شوامنی استفاده کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *