سرقت عجیب از هافبک رئال مادرید؛ به او و همسرش دارو خوراندند!

سرقت عجیب از هافبک رئال مادرید؛ به او و همسرش دارو خوراندند!

اخبار رئال مادرید : مینا بونینو همسر فدریکو والورده هافبک اروگوئه ای رئال مادرید در مورد کابوس عجیبی توضیح داد که این خانواده در تعطیلات تابستانی در منطقه ابیزا تجربه کرده بودند. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

بونینو مدعی است که سارقان به آنها دارو خورانده اند تا بتوانند مبلغ ده هزار یورو را از انها بدزدند. بونینو در صفحه اینستاگرامش توضیح داد:” به ما گفتند که غذا توسط آشپز مسموم شده است و به همین خاطر ما را به بیمارستان بردند تا مورد آزمایش قرار بگیریم. “

والورده و همسرش برای تعطیلات تابستانی در ایبیزا یک ویلا را اجاره می کنند. وقتی که وارد خانه می شوند، آشپز به عنوان خدمتکار خانه در آن جا حضور دارد. نامزد والورده تعریف کرده است که بعد از خوردن شام، می خوابد اما صبح به سختی می تواند از جایش بلند شود. وی تعریف می کند:” نمی توانستم از جایم بلند شوم. حس خیلی بدی داشتم. فکر کردم که کمی گیج هستم. بعد از یک ساعت از پله پایین آمدم و دیدم که سه ساک متعلق به خودم وسط خانه است. دمپایی های من در اطراف افتاده بود.در آن زمان چیزی نمی فهمیدم و ممکن است که ناخودآگاه خندیده باشم. بعد از آن به سراغ کیف پولم رفتم که پول بردارم اما خالی بود. بعد از آن آشپز آمد و گفت که از کارش راضی نیست و استعفا می دهد. مشاور املاک آمد و حسابی نقش بازی کرد و به ما گفت که غذا ممکن است مسموم شده باشد و تقصیر را گردن آشپز انداخت و ما را به بیمارستان برد. نتیجه تست ها منفی شد و نمی دانیم چه شد اما به نظر می رسد که آنها ما را فریب دادند تا بتوانند از ما دزدی کنند.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *