عکس؛ بنزما و آنچلوتی به همراه جایزه‌ هایی که به دست آوردند

عکس؛ بنزما و آنچلوتی به همراه جایزه‌ هایی که به دست آوردند

اخبار رئال مادرید : مراسم قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا و انتخاب بهترین های اروپا برگزار شد و کریم بنزما و کارلو آنچلوتی از رئال مادرید دو جایزه ویژه در این مراسم بردند. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

کریم بنزما به عنوان بهترین بازیکن مرد سال اروپا برگزیده شد و جایزه ویژه خود را دریافت کرد و از طرفی هم کارلو آنچلوتی سرمربی رئال مادرید به عنوان بهترین سرمربی سال اروپا برگزیده شد.

رئال مادرید فصل بسیار درخشانی داشت که در آن موفق شد لیگ قهرمانان اروپا و لالیگا را فتح کند و بدین ترتیب بنزما و آنچلوتی به عنوان بهترین ها انتخاب شدند که کاملا منطقی بود و این قضیه از قبل قابل پیش بینی بود.

بنزما و آنچلوتی در این مراسم با جوایزی که به دست آوردند با هم عکس یادگاری گرفتند تا بدین ترتیب این قاب ماندگار را از سال طلایی رئال مادرید داشته باشند. آنچلوتی در این مراسم تعریف ویژه ای از کریم بنزما کرد و اینکه بنزما در رئال مادرید بازی می کند را باعث خوش شانسی اش دانست.

باید دید که درخشش های بنزما و آنچلوتی در رئال مادرید تا چه زمانی ادامه خواهد داشت. آن ها فصل جدید را هم خوب شروع کرده اند و اوضاع همچنان برای مادریدی ها به خوبی پیش می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *