کاسمیرو : هواداران حیاتی هستند و با حمایت آنها می‌توانیم پیروز شویم

اخبار رئال مادرید : رودریگو افزود: “بهترین کاری که امروز انجام دادیم این بود که متوقف نشدیم، تا آخر به حمله ادامه دادیم.” برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

کاسمیرو : هواداران حیاتی هستند و با حمایت آنها می‌توانیم پیروز شویم

این یک شب برد دیگر برای رهبران لالیگا بود که به لطف گل های کاماویگا، مودریچ، بنزما و آسنسیو، رئال سوسیداد را در سانتیاگو برنابئو شکست دادند. کاسمیرو عملکرد این تیم را اینگونه ارزیابی کرد: “یک بازی بزرگ مقابل حریفانی که همیشه زندگی را برای ما سخت می کنند و فوتبال عالی بازی می کنیم. ما از آن نهایت استفاده را بردیم. راه زیادی در لیگ وجود دارد اما این سه امتیاز حیاتی است. ما داریم بازی به بازی آن را پیش ببریم و هر بار سه امتیاز را بگیریم.”

ما همیشه بیرون می رویم تا 100 درصد به آن بدهیم. این یک عملکرد کامل بود، ما برای پرس بالا به آنجا رفتیم و آرامش و تهاجمی خود را حفظ کردیم. ما مقابل تیم بسیار خوبی بازی کردیم و در تمام بازی کنترل داشتیم. بازی در اینجا در خانه، در بهترین باشگاه جهان، همیشه برای بازیکنان خاص است. همه ما از خودمان در زمین لذت بردیم.”

حمایت هواداران از پاری سن ژرمن
ما می دانیم که هواداران چقدر برای ما مهم هستند، آنها واقعا امشب پشت ما بودند و ما از آن قدردانی می کنیم. ما باید در روز چهارشنبه به حمایت آنها بپردازیم و مطمئن شویم که آنها از ما حمایت می کنند تا یک تساوی بسیار مهم را برگردانیم و با کمک آنها می توانیم آن را ببریم.”

بازی سختی خواهد بود، اما خانه و رقابت ماست و می‌توانیم با حمایت هوادارانمان این کار را انجام دهیم.»

مودریچ
برای من، بازی در کنار کروس و مودریچ لذت بخش است. هر دوی آنها بازیکنان بزرگی هستند که من واقعا از بازی با آنها لذت می برم. همه چیز به نحوه مراقبت از خود، نحوه تمرین و کار آنها مربوط می شود و ما هنوز چیزهای زیادی برای لذت بردن از مودریچ داریم زیرا او بازیکن بزرگی است.

رودریگو: تا آخر به حمله ادامه دادیم
بهترین کاری که امروز انجام دادیم این بود که با وجود اینکه گل خوردیم، متوقف نشدیم. تا آخر به حمله ادامه دادیم. در نیمه اول واقعاً خوب کار کردیم و از راهی که برگشتیم راضی هستیم. هواداران پشت سر ما ایستادند و به ما قدرت دادند که به حمله ادامه دهیم. من و وینی به خوبی در جناحین با هم ارتباط داشتیم و کاماویگا و مودریچ دو گل شگفت انگیز به ثمر رساندند.

اینجا خانه ماست و در مقابل هواداران ماست. آنها در هر بازی با ما هستند و حمایت آنها ما را قوی تر می کند. امیدواریم بتوانیم تا پایان فصل همینطور ادامه دهیم.”

پی اس جی
“ما خوب کار می کنیم. امروز هم فینال بود، می‌دانستیم که بازی واقعاً مهمی است زیرا این برد ما را با 8 امتیاز از سویا فاصله داشت. ما یک فینال دیگر در روز چهارشنبه داریم و باید مانند امروز با آن روبرو شویم. ما باید برگردیم و تا آخر می جنگیم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *