شعارهای هواداران رئال مادرید برای پیروزی

اخبار رئال مادرید : هواداران حاضر در برنابئو در پایان بازی با سوسیداد با سر دادن شعارهای انگیزشی، از بازیکنان خواستند تا پی اس جی را حذف کنند. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

شعارهای هواداران رئال مادرید برای پیروزی

رئال مادرید شب گذشته در دیداری حساس به مصاف سوسیداد رفت و به سه امتیاز باارزش این بازی هم دست یافت. رئال ابتدا با یک گل عقب افتاد ولی در ادامه 4 گل زد تا پیروز میدان لقب بگیرد. این برد از هر لحاظ برای رئال اهمیت داشت. هم فاصله با سویای رده دومی را به هشت امتیاز افزایش داد و هم در آستانه بازی برگشت با پی اس جی، روحیه مضاعفی به کهکشانی ها بخشید. رئال چهارشنبه شب در برنابئو باید باخت 1-0 دور رفت در پاریس را جبران کند.

پس از سوت پایان بازی، بازیکنان رئال راهی رختکن می شدند که با درخواست هواداران دوآتشه مستقر در دروازه جنوبی برنابئو از تصمیم خود صرفنظر کردند.

هزاران هوادار رئال یکصدا شعار”ما پادشاه اروپا هستیم” را سر می دادند و در این میان فریادهای ” بله، ما می توانیم” نیز شنیده می شد. هواداران رئال به جبران شکست بازی رفت و صعود امیدوارند و این را به بازیکنان نیز انتقال دادند. رئالی ها در حالی که از این تشویق ها هیجان زده شده بودند، پس از دست زدن برای هواداران و تشکر از آنها به رختکن رفتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *