کیلیان امباپه در تابستان به رئال مادرید ملحق می‌شود

اخبار رئال مادرید : به نظر می‌رسد کلیان امباپه پای قول خود به رئال مادرید خواهد ماند و در تابستان به این تیم ملحق می‌شود. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

کیلیان امباپه در تابستان به رئال مادرید ملحق می‌شود

هرچه به پایان فصل نزدیک می‌شویم شایعات در مورد کیلیان امباپه نیز افزایش پیدا می‌کند. اکثر گزارش‌ها حاکی از آن بوده که ستاره فرانسوی قصد تمدید قرارداد با پاری‌سن‌ژرمن را ندارد و می‌خواهد فصل آینده با لباس رئال مادرید به میدان برود. 

با این حال به نظر می رسد که تیم فرانسوی تا آخرین لحظه تمام تلاش خود را برای حفظ امباپه انجام خواهد داد. در همین راستا طی روزهای اخیر نشریه لوپاریزین در گزارشی مدعی شد پاری سن ژرمن به تازگی پیشنهاد قراردادی دو ساله به کیلیان امباپه با دستمزد سالانه 50 میلیون یورو خالص به اضافه پاداش در سال را ارائه داده است. همچنین این باشگاه حاضر به پرداخت مبلغ هنگفت 100 میلیون یورو پاداش وفاداری به‌صورت جداگانه از دستمزد شده تا کیلیان امباپه را متقاعد به ماندن کند.

اگرچه باشگاه پاری‌سن‌ژرمن این موضوع را تکذیب کرده اما بر هیچ کس پوشیده نیست که آنها تمام تلاش خود را برای حفظ امباپه انجام خواهند داد. با این وجود آندرس اونروبیا، خبرنگار آاس مدعی شده که کیلیان امباپه با رئال مادرید به توافق شفاهی دست یافته و این بازیکن قطعاً زیر قول خود به فلورنتینو پرز و باشگاه اسپانیایی نخواهد زد بنابراین در تابستان قطعاً راهی سانتیاگو برنابئو خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *