واکنش هواداران به حضور راموس در دیدار با رئال مادرید

اخبار رئال مادرید : رئال مادرید و پاریسن ژرمن از ساعت 23:30 فرداشب (چهارشنبه) در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف هم می روند و باید دید که در این بازی چه اتفاقاتی رخ می دهد و در نهایت رئال مادرید موفق می شود مقابل پاریسن ژرمن کامبک بزند و به مرحله بعدی لیگ قهرمانان اروپا صعود کند یا پی اس جی راهی مرحله یک چهارم نهایی خواهد شد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

واکنش هواداران به حضور راموس در دیدار با رئال مادرید

به گزارش فوتبالی، با وجود اینکه سرخیو راموس قرار نیست مقابل رئال مادرید به میدان برود اما به همراه اعضای تیم پی اس جی راهی شهر مادرید شده است تا بازی پی اس جی و رئال مادرید را از نزدیک تماشا کند. سرخیو راموس سال ها در رئال مادرید حضور داشت و اسطوره مادریدی ها بود اما در تابستان گذشته با اتمام قراردادش با رئال مادرید از این تیم جدا شد و راهی پی اس جی شد.

اکنون راموس برای اولین بار پس از جدایی از رئال مادرید با پی اس جی راهی مادرید شده است. هواداران رئال مادرید هنگام مواجه شدن با راموس در شهر مادرید هنگام ورودش، او را تشویق کردند و راموس هم برای آن ها دست تکان داد تا بدین ترتیب مشخص شود که او علی‌رغم جدا شدن از رئال مادرید هنوز هم در دل هواداران رئال مادرید جای دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *