آنچلوتی : تحت فشار فراوانی قرار داشتیم، اما دوام آوردیم

اخبار رئال مادرید : کارلو آنچلوتی سرمربی تیم رئال مادرید از پیروزی خانگی تیمش برابر پاری‌سن‌ژرمن در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا ابراز خرسندی کرد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

آنچلوتی : تحت فشار فراوانی قرار داشتیم، اما دوام آوردیم

کارلو آنچلوتی پس از پیروزی ۳-۱ خانگی رئال مادرید برابر پاری‌سن‌ژرمن در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا که منجر به صعود کهکشانی‌ها به مرحله یک چهارم نهایی شد، از عملکرد شاگردانش تمجید کرد و گفت: «تحت فشار فراوانی قرار داشتیم، اما دوام آوردیم. ما برای تصاحب توپ مشکلاتی داشتیم، ولی فشار خوبی که کریم بنزما آورد (روی جانلوئیجی دوناروما در صحنه گل اول) به ما اجازه داد بازی را به تساوی بکشانیم و بعد از آن هم جادوی برنابئو خودش را نشان داد. از زمانی که بازی یک – یک مساوی شد، دیگر فقط یک تیم قرار بود پیروز شود.»

بنزما و لوکا مودریچ دو بازیکن رئال مادرید بودند که بیشتر از سایر بازیکنان این تیم مورد توجه قرار گرفتند و دلیلش هم مشخص بود. بنزما هت‌تریک کرد و مودریچ پاس گل داد. کارلتو درباره این دو بازیکن هم گفت: «آنها هر روز بهتر از روز قبل هستند. برای من کار کردن با آنها واقعاً لذتبخش است. کریم چند وقتی به دلیل مصدومیت نتوانست ما را همراهی کند و حالا او برگشته است. لوکا هم هر وقت بازی کرده، همیشه در اوج بوده است.»

آنچلوتی با خودداری از بیان اینکه تعویض‌های او بین دو نیمه ورق را به سود رئال مادرید برگردانده است، درباره شانس تیمش برای قهرمانی در این فصل از رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا تأکید کرد: «اگر ما خوب بازی کنیم، می‌توانیم با هر تیمی رقابت کنیم. اوضاع خیلی عوض شده است و امشب ما خیلی بهتر از قبل بازی کردیم. البته شانس هم کمک کرد. امشب استادیوم ما جادو کرد و یک باشگاه هم تاریخ‌ساز شد. من بازی‌های زیادی را در این تورنمنت تجربه کرده‌ام، اما تعداد کمی از آنها مانند این بازی بودند. امیدوارم که این بازی فراموش نشود و بهانه‌ای شود تا ما مراحل بعدی لیگ قهرمانان را هم پشت سر بگذاریم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *